Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti “avatus” ulatub Ladina-Ameerikasse: kolumbialanna pakkus siinmail intiimteenust

-
23.07.2021
Prostituudid Kolumbia pealinnas Bogotas.
© Scanpix

Eestis on alati arvatud, et kui riik avatuks kuulutada, siis tulevad siia ainult IT-spetsialistid, edukad ettevõtjad, õpihimulised aafriklased, Eestit palavalt armastavad pagulased ja nii edasi – tegelikult meelitav “avatus” ennekõike sulisid ja suurema kaliibriga kurjategijaid.

Politsei saatis riigist välja Columbia kodakondsusega naise, kes töötas Eestis prostituudina, vahendab BNS.

Põhja prefektuur viis kolmapäeval läbi illegaalimenetlus 1988. aastal sündinud Colombia kodanikust naise suhtes, kes saabus Eestisse eesmärgiga osutada intiimteenuseid.

Naisele koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks ja talle määrati sissesõidukeeld kolmeks aastaks.

Eestisse saabus Kolumbia intiimteenindaja – vaat see on alles rahvusvaheline tööjaotus, me oleme tõesti kogu maailmas tegijad. Kui kibedat nalja teha.

Võõrad ei tule Eestisse tavaliselt siinset, vaid oma elu paremaks tegema. Meie riik aga soodustab lausa avalikult kõike seda – meie peavoolumeedia kirjutas Eestis kanda kinnitanud ukrainlasest ärimehest, kes arvas, et eestlased on liiga seaduskuulelikud ja tunnistas, et temal endal oli juba mitu karistust kiiruse ületamise eest. Loost seda küll välja ei tulnud, et meie seadusi teadlikult eirav mees oleks koduteele suunatud.

Nii räägib liberaalne Eesti ainult edulugudest, sellest, mis elu varjupoolel podiseb, kuuleme ainult politseiuudistest. Meil on ju ka brasiillasest treener-lastepilastaja ning Bangladeshi füsioterapeut-vägistaja.

Ja ega rahvusvaheline rahapesu ilmaasjata Eestit oma pesumajaks valinud.