Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti idufirma osutus edukaks

-
26.09.2016
Inglise keel tungib kõikidesse elusfääridesse. Idufirmade börsi Funderbeam avaüritus.
© Mihkel Maripuu/Postimees

INZMO on esimene eestlaste idufirma, mis võeti maailma juhtivasse ärikiirendisse 500 Startups vastu juba enne toote turuletoomist. Nüüd on nende tark lahendus, mis võimaldab mobiiliäpis kindlustuspoliise sõlmida vaid sekunditega, saadaval.

Idufirma valiti juulis 1300 ettevõtte seast 46 parima hulka isegi ilma valmis lahenduseta. “On märkimisväärne, et niivõrd varajases staadiumis jäi lahendus silma maailma mainekamale ärikiirendile. See annab selgelt märku, et ka investorite huvi kindlustussektori uuenduste vastu on kõrge“ kommenteeris INZMO tegevjuht ja kaasasutaja Meeri Klausen, kelle sõnul on 500 Startups’i tunnustus oluline valideerija INZMO kontseptsioonile. 

INZMO meeskond tõi 2016. a kevadel esmakordselt turule Bike-ID äpipõhise kindlustuslahenduse. Koostöös Gjensidigega otsustati pakkumust laiendada ja arendati välja tark lahendus laiema hulga kindlustustoodete pakkumiseks üle INZMO nimelise mobiilirakenduse.

Uus lahendus loob innovatsiooni kindlustusmaastikul, muutes igapäevaste kindlustustoodete soetamise nutitelefonis kiireks ja mugavaks. “Otsustasime välja töötada kaasaegse kindlustuslahenduse, mis võimaldaks erinevate personaalsete kindlustustoodete soetamist nutitelefonist vaid paari klikiga. Tark lahendust võimaldab vaid sekunditega sõlmida jalgratta-, auto-, mootorratta- või järgmise reisi kindlustuspoliise.” selgitas Klausen.

UU

FOTO: PM/Scanpix – Idufirmade börsi Funderbeam avaüritus 21.04.16