Eesti Konservatiivne Rahvaerakond valis juhte ja valmistub kongressiks

Eesti,
- Updated

Eesti Konservatiivsel Rahvaerakonna ringkondade üldkoosolekutel üle Eestis valiti juhte ning ning kandidaate erakonna juhtorganitesse.

Ringkondade esimeestena jätkavad Helle Kullerkupp (Pärnu), Siim Pohlak (Harju-Rapla), Indrek Särg (Tartu), Urmas Espenberg (Põhja-Tallinn), Rein Suurkask (Järva-Viljandi), Raivo Põldaru (Jõgeva-Tartu), Merry Aart (Valga-Võru-Põlva), Arno Kodu (Ida-Viru), Anti Poolamets (Lääne-Viru), Hardi Rehkalt (Läänemaa), Mare Liiger (Soome).

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Uuteks ringkonnajuhtideks valiti Valdo Jask (Lääne-Tallinn) ja Kairet Remmak-Grassmann (Ida-Tallinn).

Enamik ringkondi on esitanud 9. aprillil toimuvale EKRE kongressile esimehe kandidaadiks Mart Helme. Aseesimeeste kandidaatideks on enim esitatud Martin Helmet, Henn Põlluaasa, Merry Aarti ja Jaak Madisoni.

Erakonna kongress toimub 9. aprillil Tartus, Vanemuise kontserdisaalis algusega kell 11. Konservatiivsel Rahvaerakonnal on üle 8000 liikme, keda kongressil esindavad 450 delegaati.

FOTO: EKRE – eelmise aasta kongress Pärnu kontserdimajas

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused