Eesti Lipu Selts peab kahetsusväärseks otsust Eesti juubeliaastat hümniga mitte alustada

Eesti,
- Updated
Aastavahetus 2018

Eesti Lipu Selts peab otsust aastavahetusel Eesti hümni mitte esitada kahetsusväärseks ja kutsub üles hoidma traditsioone ning pühitsema väärikalt Eesti Vabariigi 100 aasta juubelit ja kogu juubeliaastat, vahendab portaal Objektiiv.

“Juba üle veerandsajandi oleme korraldanud pidulikke üritusi, mille oluline osa on hümni laulmine. Ikka on sellistel puhkudel peetud eelnevalt nõu ja küsitud nende inimeste ja organisatsioonide arvamust, kes riigi sümboolikaga igapäevaselt tegelevad. Kahjuks seekord see nii ei olnud,” öeldakse seltsi avalduses.

Eesti Lipu Selts soovitab edaspidi koos mõelda, kuidas tulevikus selliseid vigu vältida ning pakub riigile oma nõu ja abi. “Oleme valmis toetama Vabariigi Presidenti ja tema abilisi EV 100 juubeli tegemistes,” lubab selts avalduses omapoolset tuge.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused