Paberlehed kaotavad lugejaid, kõige rohkem vähenes vasakpoolse Eesti Päevalehe tiraaž

Eesti,
- Updated

Eraldiseisvalt vähenesid aastaga kõigi Eestis ilmuvate päevalehtede tiraažid. Suurim kukkumine tabas Eesti Päevalehte, mille tiraaž vähenes aastaga 20,6 protsenti 16 600 eksemplarini. Ka Postimehe tiraaž kukkus märgatavalt – aastases võrdluses 10,3 protsenti 47 000 eksemplarini.

Õhtulehe ja Äripäeva trükiarvu langus oli tagasihoidlikum, langedes vastavalt 1 protsenti võrra 49 200 eksemplarini ja 5 protsendi võrra 9600 eksemplarini.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuises võrdluses langesid nii Eesti Päevaleht kui ka Postimees, vastavalt 2,9 protsenti ja 0,2 protsenti. Samas Õhtulehe ja Äripäeva trükiarv kasvas, vastavalt 1 ja 5,5 protsendi võrra.

Nädalalehtedest vähenes Eesti Ekspressi trükiarv aastaga 8,7 protsenti 27 300 eksemplarini, samas jäädes kuises võrdluses stabiilseks. Maalehe tiraaž samas aastavõrdluses kasvas 2,1 protsendi võrra 54 400 eksemplarini. Kuises võrdluses hüppas Maalehe trükiarv lausa 23,4 protsenti, kuid see on iga-aastane detsembrikuine ajutine hüpe.

BNS

FOTO: PM/Scanpix

One commentOn Paberlehed kaotavad lugejaid, kõige rohkem vähenes vasakpoolse Eesti Päevalehe tiraaž

  • Avatar
    Andres Leet

    See teeb rõõmu, kui punasotside hääletoru kaotab lugejaid!
    Nimetame punasotside hääletoru ikka õigesti “Sm. Anvelti Sõnumid”.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused