Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti palub kiiret sõjalist abi… kaplanaadi säilitamiseks

-
13.06.2021
Reformierakond muretseb vist sellepärast, et oma taskusse rohkem raha jääks. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

“Võimalik vaid Reformierakonna valitsemise aegu” – nii võiks kõlada uus absurdisari, sest oravate kärpepoliitika hävitab ühiskonna elu igast küljest ja muudab riigi naerunumbriks.

BNS kirjutab: Eesti Kirikute Nõukogu (EKN) on valmis pöörduma liitlasriikide poole NATO-s, et paluda rahalist toetust kaplaniteenistuse jätkamiseks kaitseväes, kui riigi siseselt lahendust leida ei õnnestu.

„Kirikuelu“ saates Vikerraadios 30. mail kinnitas kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem, et kaplanid võiksid ka ametisse jääda, kui ressurss tuleks kusagilt väljapoolt.

Oleks päris põnev lugeda välisuudistest sõnumit sellest, kuidas Eesti vajab abi armeevaimulike ja orkestrantide ülalpidamiseks. Kaja Kallase kärpevalitsus suudab Eesti maine viia banaanivabariikide tasemele.

Opositsioonis olles muretses Reformierakond kogu aeg riigi maine pärast – pärast nende võimuletulekut on Eesti maines tähtsal kohal tülinorimine põhjanaabriga, kaitsevõimekuse allalaskmine, võõrsilt raha nurumine ja enda rahva näljapajukile surumine, enese alandamine ning totalitaarse ühiskonna ehitamine.