Eesti Seakasvatajate Liit kohtub presidendikandidaat Mart Helmega

Eesti,
- Updated
Mart Helme
©UU
Mart Helme

Eesti Seakasvatajate Liidu ja põllumajandustootjate esindajad kohtuvad reedel Konservatiivse Rahvaerakonna presidendikandidaadi Mart Helmega, et arutada maaelu olukorra ja tuleviku üle.

Eesti Seakasvatajate Liidu juhatuse esimehe Urmas Lahe sõnul annavad kohtumised presidendikandidaatidega võimaluse küsida neilt otse, milline on nende arvamus Eesti põllumajanduses toimuva kohta ning kuidas nemad seisu parandaksid. “Olen veendunud, et tulevane president peab omama põllumajanduses selgeid seisukohti, sest see on Eesti riigi kestvuseks ülitähtis,” ütles Laht.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Presidendikandidaat Mart Helme sõnul peab kodumaise põllumajanduse toetamise vajalikkus Eestis olema väljaspool kahtlust. “Kui tahame riigi ja rahvana püsima jääda, siis peab riigivõim kõigil tasanditel, sealhulgas presidendi tasandil, võtma selge vastutuse oma osa täitmise eest põllumajanduse aitamisel ja arendamisel. President saab Eesti põllumeest toetada, tema roll ei ole nii tagasihoidlik, nagu mõned püüavad väita,” ütles Helme.

Presidendikandidaadiga kohtuvad Eesti Seakasvatajate Liidu juhatuse esimees, ühistu Eesti Lihatööstus nõukogu esimees Urmas Laht, Eesti Tõusigade Aretusühistu nõukogu liige ja Eesti Suurpõllumeeste Klubi liige Indrek Klammer, ASi Rakvere Farmid ja ASi HKScan Estonia juhatuse esimees Teet Soorm, OÜ Atria Farmid juhataja Olle Horm ning Eesti Põllumeeste Keskliidu tegevjuht Vahur Tõnissoo.

Konservatiivse Rahvaerakonna poolt osalevad kohtumisel peale Mart Helme erakonna aseesimehed Martin Helme ja Merry Aart.

UU

Foto: TOOMAS HUIK/POSTIMEES

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused