Eestis on taas näha aafriklasi, kelle saabumist nimetab isegi ERR “majandusmigrantide surveks”

Eesti,
- Updated
Aafrika immigrandid
©AFP/Scanpix
Majandusmigrantidest aafriklased ujutavad kogu Euroopa üle.

Juba sel nädalal võis Tallinnas näha suuri kottidega neegrite seltskondi, kes olid tõenäoliselt Eesti ülikoolidesse saabunud “tudengid”.

Majandusmigrantide surve Eesti kõrg- ja kutseõppeasutustele politsei kinnitusel järjest kasvab, vahendas reedel ETV uudistesaade “Aktuaalne kaamera”.

Euroakadeemia, kelle kolmandatest riikidest pärit välistudengid jättis politsei- ja piirivalveamet sügisel kooli ebausaldusväärsuse tõttu elamislubadest ilma, peab uuest õppeaastast kvaliteedinõuete mittetäitmise tõttu kinni panema ka ühe magistriõppe programmi.

Järelevalvemenetlust alustas haridusministeerium aga ka ettevõtluskõrgkooli Mainor üle. Politsei teravdatud tähelepanu all on ka Ida-Virumaa kutsehariduskeskus.

PPA kinnitas, et probleeme migrantidega esineb pea kõigis kõrg- ja kutsekoolides, kuid kolm kooli on eriti teravdatud tähelepanu all. Praegu käib uus vastuvõtt täie hooga. Euroakadeemia rektor Jüri Martin kinnitas, et nüüd täidavad nad PPA nõudeid korrektselt, kuid nad on seda varemgi öelnud.

Mainori tegevjuht Kristjan Oad kinnitas, et nemad teevad igakülgset koostööd järelevalvajatega ja et patuste hulka sattumine on kahetsusväärne. Probleemiks olevat olnud kaks võltsitud diplomiga magistranti, kes kevadel politsei abiga riigist välja saadeti.

Oadi hinnangul on majandusmigrantide surve kõigil EL-i kõrgkoolidel, kes õpetavad inglise keeles. “Ega siin muud ei olegi, kui tuleb sõeluda,” sõnas ta.

Iga inimene võib kas aafriklastega suheldes või visuaalselt neid jälgides tõdeda, et enamik siia saabunud aafriklastest ei tundu ei keeleoskuse, hõivatuse, avalikus ruumis käitumise ega muude näitajate järgi küll tudengid olevat.

On ju meediastki teada, et nad üritavad mistahes vahenditega Euroopasse pääseda: praegu üritavad jalgpalli MM-ile sõitnud neegrid tulla Eestisse, Lätti ja Soome Venemaa-poolset viisavabadust ja jalgpalli-ID tunnistust ära kasutades.

EKRE on Eesti ülikoole nimetanud massiimmigratsiooni tagausteks, sest nende lohakus aafriklaste tausta kontrollimisel viitab sellele, et neegreid ja teisigi tuuakse sageli sisse teadlikult seadusi rikkudes. Ilmselt on tegu Läänes üldlevinud tendentsiga, kus marksistlikud ülikoolid on muutunud multikultipropaganda elluviijateks.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused