Eestluse lammutajad jagavad propagandistlikku õppematerjali — ilmus “Mitmekultuurilise lasteaia käsiraamat”

Eesti,
- Updated
©Margus Ansu/Postimees
Mõnedki multikultuursuse üllitised võiks kohe makulatuuri saata.

Multikultuursuse pealetung Eestis jätkub ja seda surutakse täie tõsidusega sisse isegi lasteaedadesse, et juba põnnipõlves lastest globaliste kasvatada.

Eesti Pagulasabi ja Tartu Ülikooli eetikakeskuse koostöös on valminud õppevahendid lasteaiale – mitmekultuurilise lasteaia teemaline käsiraamat ja kaheksa õppevideot. Juba Pagulasabi nimetus viitab, et asjad on kõvasti globalismi ja multikultuursuse suunas kreenis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sellele vihjab ka selgitus: õppematerjalid valmisid Eesti Pagulasabi ja Tartu Ülikooli eetikakeskuse projekti “Avatud algus: Eesti lasteaedade valmisoleku tõstmine rändetaustaga laste vastuvõtmisel ning kultuuriliselt ja usuliselt mitmekesise ja salliva õpikeskkonna toetamisel” raames, mida rahastavad välisministeerium arengukoostöö ja humanitaarabi vahenditest ja Ameerika Ühendriikide saatkond Eestis.

“Kultuuriline ja usuline mitmekesisus”, “rändetaustaga lapsed” ning “salliv õpikeskkond” on sõnaühendid, mis ei jäta kaksipidi mõtlemiseks kohta — projekt näeb ette multikultuurse ühiskonna teket ning sellest järelduvat võõraste massilist sissevedu. Ameerika Ühendriikide saatkonna osalus aga lubab oletada, et sarnaselt geiagenda levitamisega lasteaedades ja koolides on sealtkaudu tulemas uus “ümberkasvatamise” laine. Ilmselt pole Trumpi mõju veel kõikidesse Ameerika struktuuridesse jõudnud.

Kogu selle asja juures ongi räigem see, et ajupesu alustatakse juba pisipõnnide kallal. Mis sellest, et õppematerjal on mõeldud lasteaiakasvatajatele ja õpetajatele — neile antakse kohustus järeltulevaid põlvi multikultuursuse vaimus kasvatada ja nii nad teevadki, sest kes siis tahaks tööst ilma jääda!

Kogu sellise õppematerjali loomise taust on kahtlemata heamõtteline, kuid paraku on kogu juba käimalükatud globaliseerimiskavas selgelt näha eestluse rolli vähendamist — kui väidetakse, et “eesti keele õpetamine ja eesti kultuuri tutvustamine, väärtustades samal ajal ka lapse kodust keele ja kultuuri, võiks olla Eesti lasteaedade igapäevase töö osa”, siis võib kahtlusteta eeldada, et laps saab kuulda, kui piiratud on olla eestlane ja kui tore on olla samasugune, nagu on neeger või moslem.

Eesti riiklikus poliitikas on ammu nähtav tendents, et kui räägitakse avatud eestlusest, siis tähendab see, et ruumi tuleb teha ka teistele — kuni endale ruumi enam ei jää. Juba president Kaljulaidi sõnad, mille kohaselt võib igaüks eestlane olla, tõestavad, et käsiraamatu järgi vorbitakse vene-eestlasi, süüria-eestlasi, moslemi-eestlasi, neeger-eestlasi ja meie oma lastest eestimaailmakodanikke.

EKRE programmis on kirjas iseseisva Eesti Vabariigi püsimajäämine ja areng rahvusriigina ning eesti keele ja kultuuri kestmajäämiseks vajaliku elukeskkonna loomine. Selle aluseks on eestluse elujõud, mis rajaneb keele, kultuuri, hariduse, perekonna, traditsioonide ja rahvusliku majanduse toetamisel. “Mitmekultuurilise lasteaia teemaline käsiraamat” selle tagamise vahendite hulka ei kuulu.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused