EKRE fraktsioon tahab Tallinna volikokku tuua arutelu massiimmigratsiooni üle

Eesti,
- Updated
©UU
Urmas Reitelmann oli seekord nii saatejuht kui ka -teema.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsioon tegi Tallinna volikogule ettepaneku arutada massiimmigratsiooni mõju linna tulevikule.

EKRE fraktsiooni esimehe Urmas Reitelmanni sõnul arutab volikogu oma komisjonides ja istungitel küsimusi, millel sageli puudub mõju ja tähendus isegi tänava ja linnaosa kontekstis, kuid samas ei ole volikogu siiani analüüsinud võimalikke ohte, mis seonduvad massilise rahvarändega tulevikus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Tänavu detsembris kavatseb Eesti allkirjastada ÜRO organiseeritud ja korrastatud rändekava, mille mõju ja ulatust ei ole täna võimalik ette näha. Teadlased ennustavad, et rahvastiku plahvatusliku kasvuga Aafrikas kaasneb enneolematu rändesurve Euroopa suunal ka ilma ÜRO korraldatud immigratsiooniprogrammita. Ennustuse kohaselt kasvab aafriklaste arv Euroopas järgneva 30 aasta jooksul 150 – 200 miljonini ja oleks naiivne uskuda, et Eesti ning eriti Tallinn sellest puutumata jäävad,“ sõnas Reitelmann.

Reitelmann osutab, et hiljuti kirjutas venekeelne meedia sotsiaalministeeriumi asekantsleri soovist arutada Tallinna linnavalitsuse esindajatega seoses nn kvoodipagulaste teemat.

„Riik avaldas soovi alustada Tallinna linnaga läbirääkimisi leidmaks sisserändajatele võimalusi Tallinna elama asumiseks, lisaks sellele langeb linna maksumaksjale kohustus pakkuda linna teenuseid ja toetusi võrdsetel alustel teiste linnakodanikega,“ ütles Reitelmann.

“Täna on Tallinnasse registreeritud sõjapõgenike sildi all 25 sisserändajat, kuid on reaalne oht, et see arv suureneb lähiaastatel tuhandeid kordi. Immigrantide surve Euroopa Liidu lõunapiirile jätkub ning EL-i suutmatuse juures sellele vastu hakata seisame silmitsi elukorraldust ja heaolu pöördumatult segipaiskavate muudatustega pealinnas. On viimane aeg seda teadvustada ning käsitleda kiireloomulise teemana volikogus.”

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused