EKRE juhatuse avaldus: Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioonil on Eestile äärmiselt kahjulikud tagajärjed

Eesti,
- Updated
Urmas Reitelmann, Henn Põlluaas, Siim Pohlak

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatus kutsub kõiki eestimeelseid inimesi koonduma EKRE lipu alla, et võiksime pärandada oma lastele riigi, kus valitseb eesti keel ja meel, loomulik abielu ning kehtib õigus ise oma elu üle otsustada.

Avaldame EKRE juhatuse avalduse täismahus

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

13. jaanuar 2021 ei lähe ajalukku mitte ainult kuupäevana, mil Keskerakond lõpetas korruptsiooniskandaali tulemusel Eesti viimaste aegade parima, maailmavaateliselt laiapõhjalise valitsuse – valitsuse, mis langetas makse, edendas majandust, tõstis pensioneid, viis läbi pensionireformi, tõmbas pidurit homoabielule ja immigratsioonikvootidele ning tahtis anda inimestele õiguse kaasa rääkida meie riigi väärtuspoliitika kujundamisel.

Ennekõike jääb 13. jaanuar ajalukku päevana, mil Keskerakonna tahtel upitati valitsusse tagasi erakond – Reformierakond –, kelle ajalugu langeb kokku Eesti poliitiliste korruptsiooni, mahhinatsioonide ja valetamise ajalooga (VEB-fond, 10 miljoni dollarit, kilekottide skandaal, korruptsioon Tallinna Sadamas, Autorollo jne) ning kelle läbikukkunud majanduspoliitika tagajärjel lahkus Eestist ligi 100 000 inimest.

Keskerakonna otsusel moodustada koalitsioon teise liberaalse ja korruptiivse erakonnaga on meie riigi ja rahva jaoks äärmiselt kahjulikud tagajärjed. Eriti arvestades tõsiasja, et vasakliberaalse võimupöördeni viinud uurimisorganite tegevus kordab varasemat mustrit poliitilise protsessi mõjutamiseks.

Keskerakonna ja Reformierakonna valitsuse taktikepi all ootab meid lähiaastatel ees iseseisvuse täiendav loovutamine Brüsselile, vihakõneseaduse ehk liberaalse tsensuuri kehtestamine, homoagenda muutumine riiklikuks poliitikaks, üleeuroopalise immigratsioonipoliitika ja sundkvootide pealesurumine, ülikoolide ingliskeelestumine, uute majandust tapvate ja inimesi vaesemaks tegevate maksude kehtestamine, kodakondsus- ja keelepoliitika lõdvendamine, ukse avamine välismaisele odavtööjõule ja muu globalistlik agenda.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ei kavatse liberaalide pakutava tulevikuga leppida. Meil seisab ees vastutusrikas ülesanne tagada eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimine läbi aegade.

Kutsume kõiki eestimeelseid inimesi koonduma Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna lipu alla, et võiksime pärandada oma lastele riigi, kus valitseb eesti keel ja meel, loomulik abielu ning kehtib õigus ise oma elu üle otsustada.

EKRE juhatus,
14. jaanuar 2021

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused