EKRE kandidaati Kadri Vilbat ähvardatakse pesapallikurikaga läbi peksta

Eesti,
©UU
Kadri Vilba on EKRE kandidaat Riigikogusse ja saanud seetõttu vasakliberaalide rünnakute objektiks.

Ähvardused EKRE vastu suunduvad üha enam rahvuskonservatiivse meelsusega naiste pihta – järjekordse vägivallaakti lubas toime panna keegi Таури Тикс.

Äärmussotsi lubadusele tappa Jaak Madison on järgnenud sarnased ähvardused Ida-Viru EKRE liikmete vastu kellegi Maksim Issajevi poolt, Kairet Remmak-Grassmani pildiga plakati sodimine ja tema natsiks tembeldamine ja nüüd siis lubatakse veel üks rahvuskonservatiivist naine pesapallikurikaga läbi peksta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Таури Тикс on raevus selle peale, et Kadri Vilba klipp on sattunud Facebooki “kohta, mida ma näen!” Igal juhul sedavõrd, et lasta käiku ähvardused.

Ähvardajast politseisse teatanud Kadri Vilba kommenteerib juhtumit järgmiselt: “Mind hämmastab, kui inimene, kes peaks olema liberaal – ja tõenäoliselt ta see ka on – ähvardab naist ja kasutab sellist sõnapruuki. Kas EKRE mehi enam ähvardada ei julge? Ründama on hakatud ju peamiselt meid, rahvuskonservatiivseid naisi! Reklaami me ära ei korja ja sellised ähvardused meid ei peata, me ajame oma asja edasi!”

Avalduses politseile ütleb Kadri Vilba, et kuna ta käib kandidaatide tutvustusõhtutel, siis tunneb ta, et tema elule ja tervisele on tõsine oht end Tauri Tiksiks nimetava isiku poolt. Mõistagi näitab see juhtum eredalt ära ka selle, millised ebaviisakad, tasakaalutud ja enesekontrollita inimesed on nn sallivuslaste leeris.

Kui EKRE liikmete sõnavõttude puhul võetakse tapmisähvardustena ka nende välja öeldud kujundlikud fraasid nagu “peade veeretamine”, siis rahvuskonservatiivide pihta käivad ähvardusi vaatab politsei vaatenurga “kas oht ikka on reaalne?” alt. Riigi võimupoliitikud, kes samuti EKRE-t igas asjas hukka mõistavad, ei soovi teha mingeid taunivaid avaldusi EKRE-vastaste vihapursete ja ähvarduste osas – just selline on Jüri Ratase “Õiglane riik kõigile!” Ehk täpsustatult – riigivõim kaitseb ainult “omasid”, kelle kohta kehtib ainsana sotside loosung “Igaüks loeb!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused