Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

EKRE kinkis Tartu linnavalitsusele poliitämbri puhul plekkämbri

-
18.02.2022
Silver Kuusik

Tartu linnavolikogu viimatisel istungil kõnepulti astunud EKRE fraktsiooni liige Silver Kuusik laitis sõnavõtus uue linnavalitsuse toimetulekut Tartu kõnniteede hooldamisega, nimetades senist libedatõrjet nende esimeseks poliitämbriks.

Sel puhul kinkis Kuusik fraktsiooni nimel linnavalitsusele plekkämbri ja hoiatas, et järgmise pange puhul kaalutakse juba umbusaldamist.

„Kuigi kaalusime tugevalt umbusalduse avaldamist, otsustasime siiski esialgu selle sümboolse ämbriga oma rahulolematust väljendada,“ kommenteeris Kuusik, lisades, et on tulnud kümneid kirju ning kõnesid ühistutelt, kes pole rahul prügiveo ja tänavate hooldusega ja on ka kümneid luumurde Tartu tänavatel.

Tartu Postimees kirjutab, et olukord Taaralinna tänavatel on nii hull, et tudengid haarasid ise kirved ja labidad ning asusid linnatänavatelt jääd lõhkuma.

Aktsioon jätkub ka nädalavahetusel ja tuleval nädalal seni, kuni jääd on. Tudengipäevade meeskond kutsub ka teisi linnaelanike jääd lõhkuma ja aitama Tartu tänavaid puhtaks teha.