EKRE kohtus Põlissoomlaste delegatsiooniga

Eesti,
- Updated
©UU
Kohtumine Põlissoomlastega 18.05.18

Reedel 17. mail kohtusid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna poliitikud Põlissoomlaste erakonna Lõuna-Karjala algorganisatsioonide delegatsiooniga. Kohtumine toimus Riigikogus ja möödus väga sõbralikus õhkkonnas.

Arutleti vastastikust huvi pakkuvate küsimuste üle ning tõdeti tungivat vajadust Põlissoomlaste ja EKRE koostöö tihendamiseks. Eriti praegustel, Euroopa jaoks rasketel aegadel. Tõdeti, et peavoolumeedia soosib mõlemas riigis ilmselgelt liberaalset agendat ja kiusab rahvuskonservatiivset poliitilist suunda. Soomes on selles osas olukord ehk hullemgi, sest igasugune märkus immigratsioonile vastustamisel võib kaasa tuua süüdistuse rassismis või koguni reaalse kriminaalkaristuse jne. Patriotismi karistamine ja oma rahva eest seismine ei saa aga olla mingil juhul kuritegu, sest muidu võime rahvusriikide Euroopaga peagi hüvasti jätta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Veel üheks kasvavaks ohuks on põlissoomlaste sõnul see, et suurkorporatsioonid kasutavad Euroopa Liitu selleks, et omandada rahvusriikide maid, metsi ja maavarasid ning teha siis seda, mida iganes heaks arvatakse. Põlisrahvaste saatuseks jääb sel juhul vaid kurvalt pealt vaadata, kuidas võõra raha ja tööjõuga ammutatakse rahvusriikide majandused ja loodus tühjaks ning kaotatakse peremeheõigused omal maal. Soome kolleegid rääkisid ka Lappenranta tselluloositehasega seonduvatest keskkonnaprobleemidest.

Põlissoomlaste esindajad esitasid EKRE-le küllakutse Lõuna-Karjala erinevate tööstusettevõtete külastamiseks, et jagada oma kogemusi regionaalsest majandamisest ja keskkonnakaitsest.

UU

SEOTUD LOOD:

EKRE delegatsioon kohtus Soome parlamendis kõrgel tasemel Põlissoomlastega viimaste kutsel

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused