EKRE liikmeskond jätkuvalt kasvab, teistel kahaneb

Eesti,

Enamik Eesti erakondi kaotasid aastaga liikmeid. EKRE on ainus parlamendierakond, kelle liikmeskond 2019. aastal kasvas.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõige suurema liikmeskonnaga erakond on endiselt Keskerakond, kuhu 31. detsembri seisuga kuulus 14 695 inimest. Seda on 239 liikme võrra vähem kui aasta eest, kirjutab ERR.

Liikmete arvult teisel kohal on Reformierakond 11 785 liikmega. Seda on 368 liiget vähem kui aasta eest.

Kolmandal kohal liikmete arvult on EKRE. EKRE-sse kuulus 2019. aasta viimase päeva seisuga 8849 liiget, mida on 56 liikme võrra enam kui aasta varem. EKRE-sse on viimastel aastatel kõige rohkem liikmeid juurde tulnud – võrreldes 2016. aastaga 749 liiget.

Isamaasse kuulus aasta viimase päeva seisuga 8073 inimest ehk 430 võrra vähem kui eelmise aasta lõpus.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liikmeskonda kuulus 5470 inimest, mida on 210 liiget vähem kui aasta tagasi.

Parlamendivälistest erakondadest on tänavu liikmeskonda suurendanud ainult Eesti 200, kuhu aasta lõpu seisuga kuulub 603 liiget ehk 21 võrra enam kui aasta eest.

 

One commentOn EKRE liikmeskond jätkuvalt kasvab, teistel kahaneb

  • Avatar

    “EKRE-sse on viimastel aastatel kõige rohkem liikmeid juurde tulnud – võrreldes 2016. aastaga 749 liiget.”
    Aga kui palju on teistesse erakondadesse sellel vahemikul liikmeid juurde tulnud? See tundub üldsegi natuke kummaline lause arvestades, et ülejäänud artikkel räägib viimase aasta jooksul toimunud muutustest. Kas autor arvas, et 56 on liiga väike arv?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused