Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

EKRE linnapeakandidaat Anti Poolamets: teeme Rakverest olulise Eesti tõmbekeskuse

-
30.06.2017
Laadime sisu...

29. juunil avas Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) oma büroo Rakveres aadressil Tallinna mnt. 12 ning kuulutas kohaliku omavalitsuste valimiste linnapeakandidaadina välja juristi ja ajaloolase Anti Poolametsa.

Anti Poolamets, kes on ühtlasi EKRE Lääne-Virumaa ringkonna esimees ütles, et tema eesmärk on Rakvere juhtimine saamatuse tsoonist välja tuua ja teha Rakverest üks Eesti olulisemaid tõmnbekeskusi.

„Edumeelse maakonnalinna mainet kisub alla Targa Maja sündroom ehk juhtimisstiil, kus päise päeva ajal lastakse kompetentsikeskus pankrotti ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusele ollakse sunnitud tagasi maksma 2,6 miljonit eurot,“ ütles Poolamets.

Ta lubab seista selle eest, et Rakvere saaks tagasi eduka maakonnalinna maine ning seda ei rikutaks ei Targa Maja sündroomi, räämas vanalinna ega provokatiivsete LGTB festivalidega.

„Rakvere peab päästma väga head arhitektuuri, mis täna on nukras seisus. Pärdi kontserdimaja peab saama Rakvere üheks sümboliks, kultuurikeskusele ja Riigigümnaasiumile tuleb leida sobiv asukoht, sealjuures raha laristamata. Riigigümnaasiumi asukohaks sobiks üks Eesti kaunemaid koolimaju – Alar Kotli poolt projekteeritud Rakvere Gümnaasiumi hoone,“ ütles Poolamets, lisades, et gümnaasiumi parima asukoha leidmiseks tuleb korraldada rahvaküsitlus.

„Rakvere suurepärane vanalinn tuleb korda teha. Pingutan selle nimel, et Pikk tänav saaks Eesti 100 projektide raames uue ilme ning meie vanalinn oleks Eesti kauneimate hulgas.“

UU