Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO: EKRE linnapeakandidaat Tallinnas on Martin Helme

-
17.08.2021
Laadime sisu...

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna avalikustas täna oma linnapeakandidaadi, ringkondade esinumbrid ja valimisprogrammi Tallinnas.

EKRE Tallinna linnapeakandidaat on erakonna esimees Martin Helme.

Tallinna valimisringkondade esinumbritena kandideerivad EKRE nimekirjas Helle-Moonika Helme (Haabersti), Jaak Madison (Kesklinn), Urmas Reitelmann (Kristiine), Mart Helme (Lasnamäe), Martin Helme (Mustamäe), Henn Põlluaas (Nõmme), Kairet Remmak-Grassmann (Pirita) ja Argo Luude (Põhja-Tallinn).

Martin Helme sõnul vajab pealinn võimuvahetust, sest Tallinna on võimalik juhtida senisest oluliselt paremini.

„Eesti Konservatiivne Rahvaerakond tahab Tallinnast teha parima elukvaliteediga pealinna Euroopas – linna, mille üle tunnevad uhkust linnakodanikud ja mida kadestavad turistid. Tahame hakata ellu viima poliitikat, mis teeb Tallinnast võimalusterohke, turvalise ja peresõbraliku paiga,“ ütles Helme.

„Me lükkame linna arengule sisse uue hoo, tehes põhjalikke ümberkorraldusi linnatranspordis, parandades oluliselt teede ja tänavate korrashoidu ja andes linnakodanikele võimaluse rääkida olulistes linnaelu küsimustes kaasa referendumitel. Me aitame noori peresid, eakaid ning ühiskonna enim abivajavaid liikmeid suuremate toetustega.“

Helme sõnul ei pea Tallinna elanikud üleval pidama Keskerakonna toiduahelat.

„Eesti pealinn väärib paremat. Ma kavatseme puhastada Tallinna linnavalitsuse korruptsioonist, valetamisest ja varastamisest. Me lubame linnajuhtimist, mis soosib ettevõtlusega tegelemist ja tuleb ettevõtjale kriiside korral appi. Samuti tagame, et linn ei muutuks massilise sisserände tulemusel kaugetest kultuuridest pärit kogukondadega multikultipõrguks, kus mitte kellelgi ei ole hea olla. Tallinn peab jääma Eesti linnaks, kus langetatakse otsuseid, mis toetavad kohalikku identiteeti ja lähtuvad püsielanike vajadustest.“

Tallinna valimisprogrammi leiab aadressilt www.ekre.ee