Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

EKRE Maardu osakond on kolmeaastane

-
08.05.2024
EKRE Maardu osakonna inimesed.
© Erakogu

7. mail 2024 peeti pärast üldkoosoleku ametliku osa lõppemist EKRE Maardu osakonna kolmandat sünnipäeva, sellel puhul oli osakonnal külas Henn Põlluaas. EKRE Maardu osakonna üldkoosoleku sünnipäevalauda koguneti Maardus Muuga aedlinnas.

EKRE Maardu osakond asub Harju- ja Raplamaa ringkonnas. Üldkoosolekul valiti EKRE Maardu osakonnale esimees, kaks aseesimeest ja kolmeliikmeline juhatus. Ühehäälselt valiti osakonna esimehena jätkama Risto Nahkor. Aseesimeeste vastutuse au said enda kanda Kaire Reier ja Roland Luksep.

EKRE Maardu osakonna peamine eesmärk on kasvada suuremaks liikmete arvult, et olla paindlik enda erinevates tegevustes ja võimalustes esindada rahvuslikke väärtusi.
Iga osakonna liige on oluline osakonna püsimiseks ja nähtaval olemiseks ning hea toetava meeleolu loomiseks.

Suur Tänu, kõikidele liikmetele, et olete endas leidnud selle julguse astuda osakonda ja toetada osakonna tööd Teile sobival moel!

EKRE Maardu osakond vajab uusi liikmeid, et kasvada suuremaks ja tugevamaks. Palun astu EKRE Maardu osakonna liikmeks: https://ekre.ee/liikmeks-astumine/

Võimalusel tee annetus EKRE Maardu osakonnale. Makse selgitusse:  Annetus: sihtannetus, isikukood, Harju- ja Raplamaa, Maardu osakonnale

ERAKONNA KONTO SEB PANGAS:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
EE301010002019895003

ERAKONNA KONTO LHV PANGAS:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
EE677700771001338916

Ettepanekute ja küsimuste korral pöördu: risto.nahkor@gmail.com