EKRE Riigikogu saadik Uno Kaskpeit jälgib Gruusias sealseid presidendivalimisi

Eesti,
Uno Kaskpeit
©UU
Uno Kaskpeit on üks EKRE Riigikogu saadikutest.

Kuigi EKRE fraktsioon Riigikogus on väike, on see aktiivne ka rahvusvaheliselt – saadik Uno Kaskpeit on hetkel Gruusia presidendivalimisi jälgimas.

Riigikogu liikmed Uno Kaskpeit ja Jaanus Marrandi viibivad Gruusias, kus nad osalevad OSCE parlamentaarse assamblee vaatlejatena pühapäeval toimuvatel Gruusia presidendivalimistel, teatas Riigikogu pressiteenistus.

„Meie kohalolek Gruusias näitab meie solidaarsust Gruusia rahvaga,“ märkis Uno Kaskpeit. „Loodame rohkearvulist valijate osavõttu.“

Gruusiasse saadab OSCE parlamentaarne assamblee oma vaatlejad valimisi jälgima juba 12. korda. Eelmised presidendivalimised toimusid 2013. aastal. Seekordne vaatleja missioon hõlmab OSCE parlamendisaadikuid, ODIHR-i vaatlejaid, samuti NATO parlamentaarse assamblee (PA) ja Euroopa Nõukogu parlamentaarse assamblee (ENPA) liikmeid. Kokku on enam kui 350 vaatlejat jaotatud üle Gruusia riigi territooriumi.

17 liikmesriigist pärit OSCE parlamentaarse assamblee vaatlejate 50-liikmelist meeskonda juhib Rootsi sotsiaaldemokraat ja OSCE parlamentaarse assamblee asepresident Margareta Cederfelt, vahendab BNS.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused