EKRE Soome osakond kogunes Helsingis 

Eesti,
- Updated
©UU
Hetk koosolekult Helsingis.

Laupäeval, 8. detsembril korraldas EKRE Soome osakonna juhatus Helsingis avaliku- ja korralise üldkoosoleku.

Osavõtt oli igas mõttes aktiivne. Renditud ruum kippus kitsaks jääma, osakonna liikmeteks võeti vastu 20 uut  eestimeelset inimest ja kogu päev kulges sõbralikus arutelu vormis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Avalikul koosolekul, millele oli vaba sissepääs kõigile osalejatele, esinesid EKRE juhatuse liige Urmas Espenberg ja Riigikogu liige Jaak Madison. Kahe tunni jooksul räägiti “kuumadel” teemadel. Pikemalt arutati majandus-, rände- ja pensioniteemadel. Palju küsimusi külalistele tuli seoses lähenevate Riigikogu valimistega.

Korralisel aastakoosolekul tehti kokkuvõtted aastast 2018, mida jääb iseloomustama liikmete arvu kasv ja osakonna nähtavaks tegemine Soomes elavatele ja töötavatele eestlastele.  Osakond on selges kasvutendentsis ja plaanid edasiseks suured. 8. detsembri 2018 seisuga on EKRE Soome osakonnas 69 liiget, mehi 55 ja naisi 14.  Osakonnale valiti uus, 7-liikmeline juhatus ja osakonna uueks esimeheks on senine aseesimees Rudolf Jeeser.

Alljärgneval pildil on Urmas Espenberg, Põlissoomlaste esimees Jussi Halla-aho ja Jaak Madison.

“Tänane EKRE Soome osakonna koosolek üllatas imelisel moel – saal oli rahvast täis ja vastu võeti lausa 20 uut liiget! Meie ülesanne Soome osakonna juhtide eestvedamisel on jätkuvalt ühendada eestlasi teispool Soome lahte, et neil oleks kuhu tagasi tulla: koju,” kirjutab Jaak Madison sotsiaalmeedias.

Päev kulges väga sõbralikus, positiivses ja meeleolukas õhkkonnas.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused