EKRE Soome osakonna juhatuse inimesed tegid väljasõidu Tamperesse

Eesti,
©UU
EKRE Soome osakonna inimesed kohtumisel.

Soome osakond on teostamas ühte oma eesmärki, laiendada oma tegevust kogu Soome ning seeläbi kaasata üha enam eestlasi konservatiivsesse poliitilisse tegevusse.

Siiani on selle eesmärgi saavutamiseks kasutatud palju sotsiaalmeediat. Oma inimestega vahetuks suhtlemiseks otsustati teha väljasõit Tamperesse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rongiga teel sihtpunkti peeti ära ka juhatuse koosolek, mille põhiteemadeks oli peagi toimuv üldkoosolek ja uute liikmete vastuvõtmine. Tamperes ootasid ees sõbralikud võõrustajad ja hubane koosviibimiskoht.

Pika päeva sissejuhatuseks andis osakonna juhatuse esimees omapoolse ülevaate maailmas ja Eestis toimuvast. Teised juhatuse liikmed esinesid ettekannetega erinevatel teemadel. Vahetati mõtteid kuidas kasvatada ja arendada organisatsiooni, parandada koostööd Helsingist kaugemal elavate liikmetega ning arendada koostööd sarnaseid väärtusi omavate kohalike organisatsioonidega.

Kuus tundi möödus väga sõbralikus ja positiivses õhkkonnas ning kõik kohalviibijad jäid päevaga väga rahule. Tagasiteel ei jäänud juhatusel muud üle, kui tunda rõõmu, et päev oli igati kordaläinud ning ees ootavad uued väljakutsed ning järgmised Soome linnad ja vallad.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused