EKRE Soome osakonna tänu- ja toetuskiri koalitsioonisaadikutele  

Eesti,
©UU
Hetk kolaitsioonileppe sõlmimiselt.

Lugupeetud koalitsiooni saadik! EKRE Soome osakonna nimel soovime teid tänada panuse eest Eesti rahvast hooliva koalitsiooni tervise heaks.

Vaatamata takistustele, olete saavutanud vähese ajaga palju head ja loonud käega katsutavat tulemust ning koalitsioonina jäänud riigimehelikult väärikaks. Aitäh teile!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hiljuti tähistasime Eesti taasiseseivumise aastapäeva. See on Jumala ime, mis sai teoks läbi aateliste ja julgete inimeste, kes jätsid emotsioonid tahaplaanile ning keskendusid pragmaatiliselt eesmärgile – vabastada Eesti kommunistlikkust ikkest.

Eesti taasiseseisvumise ajast alates on Eesti rahvas oodanud valitsustelt ja koalitsioonidelt koostööd, mille tulemusena oleks kaitstud Eesti kui rahvusliku ja kristliku pärandiga riigi tulevik, ja kus riigi majandusarengust ja heaolust saab osa kogu Eesti rahvas.

Riigikogu liikmetena olete rohujuuretasandil parandamas, ehitamas ja muutmas paremaks ning õiglasemaks Eesti riiki, millest saavad kasu nii tänased kui ka tulevased põlvkonnad. Olete tegemas poliitilist ajalugu – ajalugu, mida Eesti rahvas mäletab veel aastaid hiljem tänutundega.

Praegune valitsuskoalitsioon on parim, mis taasiseseisvumise ajast Eesti rahvale on osaks saanud. Teie – selle valitsuskoalitsiooni liikmed, kannate unistust ja lootust, mis on olnud meie rahval läbi aegade – rahvusliku ja kristliku pärandiga vabast Eestimaast. Kaitske meie rahva unistust ja lootust!

Julgustage oma toetusega peaminister Jüri Ratast ja näidake julgelt oma poolehoidu tänasele valitsusliidule. Ärge kartke!

Jumal õnnistagu Teid, meie maad ja meie rahvast ning andku meile ühtsust ja rahu, Jeesuse Kristuse nimes.

Lugupidamisega

Rudolf Jeeser
esimees

EKRE Soome osakond

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused