EKRE suunab katuseraha Haigekassa poolt rahastamata raviks ja naistevastase vägivalla tõkestamiseks

Rubriik Eesti On
©Ekspress Meedia, Scanpix
Aitame raskelt haigetel lastel ning vähihaigetel oma haigusega võidelda!

EKRE fraktsioon sai 2019. aasta riigieelarves teha ettepanekuid nn katuseraha suunamiseks 300 000 euro ulatuses ning sellest rahast toetatakse haigekassa poolt rahastamata ravi ning võitlust naistevastase vägivalla vastu.

EKRE eraldab 100 000 eurot sihtasutus Hille Tänavsuu vähiravifondile Kingitud Elu Haigekassa poolt rahastamata ravi võimaldamiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

100 000 eurot on mõeldud sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile samuti Haigekassa poolt rahastamata ravi võimaldamiseks.

100 000 eurot läheb Eesti Naiste Varjupaikade Liidule koduse vägivalla all kannatavate naiste esmase turvavõrgu tugevdamiseks.

EKRE fraktsiooni esimehe Martin Helme sõnul otsustas fraktsioon sel aastal toetada valdkondi, mis on Eestist selgelt alarahastatud.

„Loodetavasti aidatakse selle rahaga mitu inimest tagasi elule. Loodetavasti ei pea tänu sellele rahale mõni pere kolima välismaale oma last ravima. Samuti loodame, et see raha aitab naistevastase vägivalla vastu ära teha rohkem kui pelgalt poliitilised deklaratsioonid ja #metoo-kampaaniad.“

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused