EKRE tegusus tõstis toetuse rahvuskonservatiividele 20 protsendini

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Rahvuskonservatiivsus on maailmavaade, mis seisab Eestis vastu globalismile ja multikultuursusele.

Kui homme toimuks riigikogu valimised, annaks Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale oma hääle 20 protsenti valijatest, selgus ERR-i tellitud Turu-uuringute AS-i üle-eestilisest enam kui tuhande vastajaga küsitlusest.

EKRE 20 protsendile kerkinud toetus on Turu-uuringute AS-i küsitlustes erakonna kõrgeim näitaja alates mullukevadistest riigikogu valimistest. Kuu aja eest toetas rahvuskonservatiive 16 protsenti küsitletutest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Reformierakonnale oma hääle 26 protsenti valijatest ja Keskerakonnale 22 protsenti.

Kui jälgida erakondade toetust regioonides, ei ole ühte erakonda, kes oleks üle kogu Eesti teistest üle – Reformierakonna, Keskerakonna ja EKRE toetus on kõikjal üsna võrdne, v.a Ida-Virumaal.

EKRE on kõige populaarsem Kesk-Eestis (31 protsenti). Lääne-Eestis on võrdselt kõige populaarsemad EKRE ja Reformierakond (kummagi toetus on 26 protsenti),

EKRE on populaarseim meeste (26 protsenti meestest) ja 50-64-aastaste seas. Alla 25-aastaste valijate seas on pea võrdsel hulgal nii Keskerakonna (25 protsenti), EKRE (23 protsenti) kui ka Reformierakonna (22 protsenti) toetajaid.

Eestlaste seas on EKRE teisel kohal (22 protsenti). Rahvuskonservatiivide reiting on kõrgem maapiirkondades: maaelanikest toetab EKRE-t 23 ja linnaelanikest 17 protsenti.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused