Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

EKRE toetajatele! Säilitage rahu ja ärge minge kaasa peavoolumeedia õhutatavate lüüasaamismeeleoludega!

-
28.03.2019
© UU

Võimukõneluste käigus on peavoolumeediasse ilmunud arvukalt artikleid, milles täiesti kindla tooniga ja teadja positsioonilt räägitakse sellest, kui palju olevat EKRE järele andnud ja kui paljust olevat ta loobunud.

Tegu on täiesti teadliku infosõjaga EKRE vastu, millega püütakse rahvuskonservatiivide ridadesse külvata umbusaldust, lüüasaamismeeleolusid, reetmistunnet ning lõpuks usaldamatust ja viha erakonna liidrite vastu.

Eraldi tuuakse välja asju, mis faktina tunduvad tõesed, kuid sisult on täiesti väärad. Näiteks on väidetud, et EKRE ei saanud sõjaväestatud piirivalvet, kuid tegelikult saadi see kompromisside tulemusel omaette struktuurina PPA-s koos oma rahastuse ja kriisireserviga, pluss kontrolli taastamine põhja- ja lõunapiiril. EKRE sai peaaegu kõik ka immigratsioonipaketis.

Selliseid momente, milles EKRE on oma programmilisi asju koalitsioonileppesse saanud, on palju, kuid praegu pole aeg sellest rääkida. Võimukõnelustel on kokkulepe, et neid asju ei avalikustata enne ühisleppe ametlikku avaldamist, et mitte anda oponentidele võimalust ja põhjust kõnelusi nurjata. EKRE peab kinni oma lubadustest mitte lekitada infot, mitte halvustada omi partnereid ja mitte külvata lahkhelisid!

Meedia korjab paraku üles noppeid läbirääkimistelt, mis temani mingil moel jõuavad, ja võimendab neid maksimumini, püüdes EKRE-t näidata lüüasaajana ja oma põhimõtetest taganejana. Enamik neist väidetest on teadlikult väärad, halvustavad ja pahatahtlikud. Peavool on praegu 24/7 kogu oma meeskondade ja võimalustega väljas, et laimu levitades koalitsioonikõnelused lõpetada ja EKRE sealt kõrvaldada!

Uued Uudised pöörduvad kõigi rahvuskonservatiivide, nende toetajate ja valijate poole palvega – ärge uskuge peavoolumeedias levitatavat pahatahtlikku laimu, ärge minge närvi ja ärge minge kaasa allaandmismeeleoludega. Oodake ära koalitsioonilepe, millest saate teada, millised kokkulepped saavutati; oodake ära EKRE juhtpoliitikute selgitused, miks üks või teine otsus tehti ja millised on nende plussid ja miinused; oodake ära info selle kohta, millised on võimalused koalitsioonis oma tahtmised läbi suruda – ennekõike aga oodake ära see hetk, mil erakond saab teatada, millised on meie tegelikud võidud!

Parim, mida EKRE sõbrad ja toetajad praegu teha saavad, on rahu, meelekindluse ja kaine meele säilitamine ning usalduse hoidmine Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna suhtes. EKRE ei reeda omi põhimõtteid ja seisab ikka Eesti Eest!