EKRE tugevdab oma positsioone jätkuvalt ka pärast valimisi

Eesti,
©UU
Eesti eest!

ERR-i tellitud Turu-uuringute AS-i küsitluse järgi kasvas toetus EKRE-le valimiste eelse ajaga võrreldes viis protsenti.

Populaarsuselt kolmas partei oli valimiste järel EKRE 21 protsendi suuruse toetusega. Veebruaris oli EKRE-l toetajaid 16 protsenti ehk erakonna toetus on valimiste ja selle järgse ajaga oluliselt kasvanud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Turu-uuringute AS küsitles 5. kuni 18. märtsini 1004 inimest nende kodudes. Uuringutulemustes on esitatud nende vastajate osakaal, kes omasid poliitilist eelistust. See muudab uuringutulemused võrreldavaks Riigikogu valimiste olukorraga. Eelistust ei omanud või ei soovinud seda öelda 28 protsenti vastanutest.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused