EKRE tuli Tartus inimestele appi, jagades soovijatele käte desovahendit

Eesti,
- Updated
©UU
EKRE Tartu osakonna liikmed Küüni ja Poe tänava nurgal desovahendit jagamas.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Tartu osakonna liikmed jagasid reedel, 24. aprillil Tartu kesklinnas linnaelanikele tasuta desinfitseerimisvahendit.

“Raskel ajal ikka aidatakse üksteist. Vaadake, mis poes käte desinfitseerimisvahend maksab. Ühel vanemal proual oli pisar silmis, kui palus teist pudelit oma pojale, keegi palus teist pudelit oma naabrile, keegi oma sõbrannale. Viisime desinfitseerimisvahendit ka oma erakonna vanematele liikmetele, kes eriolukorra tõttu väljas ei käi,” ütles EKRE Tartu osakonna esimees Merike Lumi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Me ei korraldanud rahvakogunemist ega koosolekut ja see ei olnud avalik üritus, vaid toimetasime abi kätte. Kohustus oli täita 2+2 reeglit, ikka maskid ees ja kindad käes,” lisas Lumi, märkides, et ka edaspidi on kavas inimestele abi jagada.

Ettevõtmisele panid õla alla ja naturaalsest toorainest valmistatud desinfitseerimisvahendi hankisid EKRE Tartu osakonna liikmed Aivar Sööt ja Allan Unt.

 

 

3 commentsOn EKRE tuli Tartus inimestele appi, jagades soovijatele käte desovahendit

 • Avatar

  Jätab nagu küünilisemat sorti poliitreklaami maigu. Seepi ei taha jagada – vähemalt ei kahjusta oma valijate tervist?

 • Avatar
  Scepticus Uscumatus

  EKRE teeb selliseid žeste, mängides samas täiega oma poliitilist kapitali maha. Sest seda otsitakse mitterahvuslikust keskkonnast.
  Kirjutatakse, et Põlvamaal algab seisvate turbamaardlate kasutuselevõtt, loodusvarade väärtustamine ja puha. Ainult et kaevandama hakkab Hollandi kapitalil põhinev firma ja seda riigis, kus ettevõtlus tulumaksu ei maksa. Rahvas, rõõmusta 70 keskpalgaga töökoha üle!
  Aru võib saada, kui jamasid keeravad kokku Keski ja Isamaaliidu ministeeriumid, aga miks teevad seda EKRE omad? Jutt käib Rene Koka keskkonnaminnist, mille tegevus sarnaneb Heiki Kranichi omaga aastaid tagasi. Kui Kaja Kallas peaks valitsust tegema hakkama, pole Rene Kokka vaja välja vahetada, sest tema teod on oravaparteilikud.
  Miks on Kokk nagu Matrossov RMK pihta laskva dzoti ees? Seesama RMK sellesama Aigar Kallase juhtimisel ajas juba Rõivase-Ansipi aegadel lageraietega riigikassasse raha kokku. Nüüd sobib ta EKRE-le jätkama. Vaenlased olla hoopis metsakaitsjad.
  Nüüd tõmmati raierahuga RMK-l tegevust kokku ja kohe leiti, et sadadel hektaritel on vaja lageraiet üraski tõrjeks. Keda te petate – RMK on endiselt lüpsja ja mets lüpsilehm. Laastamine jätkub ja Kokk kükitab dzoti ees. Vaikselt toimub keskkonnainspektsiooni ja -ameti ühendamine, millele oli EKRE vanasti vastu ja mis väidetavalt mingi rahalist kokkuhoidu ei anna.
  EKRE loodab metsatöösturid ja -omanikud enda poole tõmmata. Asjata. Ettevõtlus on juba karvade ja nahaga Reformierakonna projektikirjutamiste ja eurorahadega mammonarahvaks muudetud. Nendega rahvusriiki ei ehita ja loodust ei kaitse.
  Öeldakse, et eestlasest metsaomanik majandab ja väärtustab metsa. Õige. Aga ainult ettevõtluse piires. Tegelikult said Eesti metsamaad tagasi ju peamiselt eestlased ja teistest rahvustest endise vabariigi kodanikud – ja vähemalt pooled tegid esiisade metsad-maad rahaks, kas ise, või maha müües.
  Majandavad nad jah metsa – nagu ettevõtjad. Lagereie, sanitaarraie, harvendus, istutamine, kõik see on selleks, et ainult tihud, ruumid ja raha edaspidigi tuleks, käigu põrgu teder ja lendorav. Hinges on ärimehelik rahaga täidetud tühjus, neile, kes metsas peale inimese veel on, ei mõtle “majandav” ettevõtja kunagi.
  Rahakultuslik laastamine Eesti metsades on hirmuäratav – seda näeb iga maal ringi sõitev inimene. Kaob just looduslik mets, asemele tulevad puupõllud. Mängitakse numbritega – ega metsaalused hektarid näita midagi looduse kohta. Tegelikult on ju ka astelpajuistandus mingil moel metsamaa.
  Paljud ütlevad kindlasti, et minu mets, teen, mis tahan. Ei ole ainult sinu mets – sa ostsid endale osakese meie kõigi Loodusest ja sul on kohustus sellega mõistlikult ümber käia. Pealegi on mets isekasvav nähtus, enda peremees, loodus, inimesest omanik saab ainult kasvukeskkonda reguleerida.
  Eestlased on kurvad ja nutu veerel looduslike metsade kadumise pärast. Olgu pealegi, et igal kinnistul on omanik, mets on kõigi oma, kasvõi visuaalselt. Kui omanik teeb metsa lagedaks, pole silmal kusagil puhata.
  EKRE ei tundu aru saavat, et see mets on osake meie rahvusidentiteedist. Kui kaovad laaned, kaob osake meie hingest. Nagu siis, kui kaovad või jäävad vähemusse eestlased ja asemele tulevad võõrad. Kas sellest on rahvuskonservatiividel raske aru saada?

 • Avatar
  Teet Parts

  Palju hääli saate sellega?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused