EKRE-vastastel meeleavaldustel räägiti Eesti nimel, kuid polnud sinimustvalgeid lippe

Rubriik Eesti On
- Updated
©UU
Tallinna tänavatele on ilmunud vasakliberaalsed hungveipingid, ainult et Mao tsitaatide asemel on Verhofstadti omad.

Kui jälgida ERR-i, Delfi ja Postimehe galeriisid loodava võimuliidu vastaste ürituselt, siis ei paistnud silma ühtegi sinimustvalget lippu, küll aga oli ohtralt vähemuste sümboolikat ja palju punast värvi.

Kuivõrd ürituse taga on enamasti üks ja sama seltskond, kelle nimed läbivad nii Jüri Ratasele saadetud kirju, “Kõigi Eesti” juhtkonda, “naistemarssi” kui ka kõiki teisi protestiettevõtmisi, siis paistavad sealt nii härrassotside-revolutsionääride furaškad, reformarite karvased oravakäpakesed ning poliitpüüne ukse taha jäetud “kahesajatajate” ludikõrvad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Üritusel osalejad rääkisid väga palju sellest, kui väga nad Eestist hoolivad, kuid rahvusriigi sümboolika praktiliselt puudus. “Kõigi Eesti” on praktiliselt sama tühikargajalik kõigest eestlaslikust, kui oli Eesti 200, kelle manifesti kohta kirjutas kultuurikriitik Toomas Haug:

“Iseseisvus – tulemeid pole; sõltumatus – tulemeid pole; eesti rahvas – tulemeid pole; eestlased – tulemeid pole; eestlus – tulemeid pole; eesti keel – tulemeid pole; rahvusriik – tulemeid pole; isamaa / kodumaa – tulemeid pole; eestlaste sündivus / iive – tulemeid pole; rahvuskultuur / eesti kultuur – tulemeid pole.” Mitte midagi sellist polnud ka sellel “tühjade südamete” üritusel.

Uued Uudised võtavad üle peavoolumeedia stiili EKRE ürituste kohta ja kommenteerivad: “Kohal oli mõnisada inimest, peamiselt vasakäärmuslased ja marginaalsete vähemusgruppide esindajad. Näha võis välismaalasi, sealhulgas araablasi, mustanahalisi, transvestiite ja teiste suunitluste esindajaid, neomarksistliku taustaga loomeinimesi ja terve rida neid, kelle identiteet vajas sümboolikaga täpsustamist. Juhtivaks ja räuskavamaks jõuks olid mõistagi marufeministid.” Ju siis on hirm, et varsti ei saa enam teistimõtlejaid sildistada ja meessugu täiel rinnal sõimata ning kõigis maailma asjades süüdistada pisut valulik.

Ja loosungid, eriti need mis rääkisid mingist müstilisest “valetamisest”, mida kultiveerivat just rahvuskonservatiivid. Tulge palun maa peale, kui siin üldse keegi üle pika aja tõtt räägib, siis on selleks  just rahvuskonservatiivsed ja isamaalised jõud, samuti kainelt mõtlev osa liberaalidest, mitte ajupestud roosa intelligents, lumehelbekesed või neomarksistlikus vaimus koolitatud üliõpilaskond. Sellest, et päevast päeva on meile valetanud just nn euroeliit, reformarid, sotsid, peavoolumeedia, jne. ei sõnagi.

Väidetavalt toimusid EKRE-vastased miitingud ka mujal Euroopas, kuid vähemalt Londonis oli Eesti saatkonna ette tulnud vaid kümmekond eestlast koos oma võõramaiste sõpradega.

Kokkuvõtteks: las koerad klähvivad, karavan liigub edasi. Liiga palju vabadust pluss kevaderutus ajavad teatud liiki inimesed hulluks. Kas järgmiseks nõutakse intsesti, sugulusabielusid, seksi loomadega või oma vara laialijagamist kolmanda maailma elanikele? Kes teab, kes teab – on ju vabaduse ihad ja soovid piiramatud ning rumaluse leviala kosmiline. Ja kui terve mõistus vahele ei astu, kes teab kuhu siis küll ükskord välja jõutakse!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused