EKRE versus sotsid – sinimustvalgel pole vikerkaarelipuga midagi ühist!

Eesti,
- Updated
©Scanpix
2017. aastal üritasid sotsid koguda julgust muutumiseks, aga läksid veelgi hullemaks.

Sotside üldkogu-järgsed väljaütlemised on neile omaselt jaburad, sest nad nõuavad EKRE-t muutumist.

“Ma kindlasti loodan, et need inimesed ja see erakond on valmis muutuma,” ütleb Indrek Saar Delfi TV-le. Kas rahvuskonservatiivid peaksid ennast mingi vasakäärmuslusse kalduva multikultierakonna pärast muutma? Ja veel pärast Tarandi ja härrassotside sigatsemisi?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seda tegelikult ju kõik senised peavooluerakonnad loodavadki – las EKRE muutub meie-sarnaseks tiksujaks, poliitkorrektseks ja Brüsseli-sõbralikuks, siis tunnistame ta omaks, ja elame kõik rõõmsalt meie korrumpeeruvas stagnaperes rahulikult edasi.

Aga EKRE ei muutu, vähemalt mitte selles osas, mis puutub asjade nimetamisse õigete nimedega, ja Eesti väljaviimisesse sügavast seisakust. Austades loodud koalitsiooni, jätkab erakond ikkagi oma programmiliste seisukohtade elluviimist, ja seal pole lootuski, et teravaid nurki enam ei tule – sest Eesti rahvusriik on tegelikult ohus, uppumas globaliseerumise ja massiimmigratsiooni alla.

Mart Helme umbusaldamine näitas, kui väga soovib opositsioon näha alandlikku, vabandavat ja lömitavat rahvuskonservatiivi, ja kui selgus, et sellist nähtust olema ei saa, muutusid nad eriti agressiivseks, õelaks ja tigedaks. Aga meie eeposki räägib sellest, kuidas Kalevipoeg igast küljest ründavatele sortsidele kunagi alla ei vandunud.

Eesti sotsidel on endil vesi ahjus, sest nad ei valinud ka ise muutusi. Lauri Läänemets oleks ainsana üritanud parteid rahvale lähemale viia, härrassots Indrek Saare etteotsa valimine aga näitab, et SDE jätkab multikultiteel, kus oma rahvast tähtsamad on vähemuste õigused. Kuigi paljud uskusid, et Riina Sikkut võib juhiks tõusta tänu sellele, et ta on naine (sotsid on oma feministide üle uhked), siis seekord otsustasid sotsialistid ühe teatrimaski pähe panemata jätta.

ERR on omas intervjuus küsinud: “Ja kuhu jääb EKRE?” Saar vastab: “Las nad natukene veel kasvavad suureks ja õpivad vastutustunnet.” Provokaatorite, intrigantide, poliitsolkijate ja oma tegude tagajärgede eest põgenejate erakond õpetab teistele vastutustunnet? Alustaks ehk ise kõigi nende sigaduste eest vastutamisega, mida SDE on valitsustes koos Reformierakonnaga teinud!

Indrek Saarele lihtsalt teadmiseks – helesinine unenägu leebest EKRE-st jääbki unenäoks ja koostöö võib tulla jutuks pigem siis, kui sotsid muutuvad ja Eesti eest välja astuvad. Ajaloos on olnud aegu, mil sotsid iseseisvat Eestit toetasid, täna see nii paraku pole.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused