Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

EKRE Viljandi valla osakonna uueks esimeheks sai Hellar Mutle, valiti ka uus juhatus

-
06.03.2022
Uus juhatus.
© Erakogu

Vastavalt EKRE põhikirjale toimus laupäeval 5. märtsil igaaastane osakonna üldkoosolek. Kokkuvõtte aastast tegi osakonna esimees Ando Tulvik.

Koosolekul valiti ka juhatuse uus koosseis. EKRE Viljandi valla osakonna uueks esimeheks sai Hellar Mutle. Aseesimeesteks valiti Ando Tulvik ja Ülo Tuvi.

Osakonna juhatuse liikmeteks valiti Valmar Haava, Medi Meikar, Angela Leiaru-Indriko ja Tuuli Tolmov.

Uus esimees Hellar Mutle (allpool pildil) seab eesmärgiks aktiivselt osaleda kohaliku elu korraldamisel kogu Viljandi vallas. Praeguse kriisiajastul on vaja seista selle eest, et inimesed saaksid oma muredele lahendused. Suuremas plaanis hakatakse valmistuma Riigikogu valimisteks.

Hellar Mutle ütleb: “Püüame toretsevat ja ilutsevat stiili valla juhtimises veidi ohjeldada, sest ajad on rasked ja valmis tuleb olla ka selleks, et lähiajal muutusi paremuse poole ei pruugi tulla. Poliitika on kaugenenud lihtsatest inimestest ja paljud poliitikud on võõrdunud reaalsest igapäevaelust.  Tahame, et meie maakonnas oleksid esindatud just meie kohalikud omakandi inimesed, mitte külalisesinejad, kellest pärast mitte midagi kuulda ei ole. Püüame olla rohkem näoga rahva poole, et nendel heitlikel aegadel  säiliks konservatiivne kindlustunne ja lootus,  et seda maailma on veel võimalik tagasi pöörata normaalse ja tavapärase elukorralduse juurde.”