EKRE volikogu avaldus: Kõigil, kes hoolivad meie riigist ja rahvast, on aeg koonduda eestluse kaitsele!

Eesti,
- Updated
Martin Helme EKRE volikogul Türi kultuurikeskuses 13. veebruaril 2021

Hiljutine võimupööre andis Eesti demokraatiale, suveräänsusele ja õigusriiklusele tõsise tagasilöögi.

Oleme jõudnud olukorda, kus valitsusest on tõrjutud rahvuslikud jõud, kes võitlesid eestlaste majandusliku heaolu eest ja soovisid anda rahvale riigiasjades suuremat otsustusõigust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Oleme jõudnud olukorda, kus kaitsepolitseil ja prokuratuuril lasub kahtlus võimupöördele kaasa aitamises ning võimule on tulnud mitmete tõsiste korruptsioonijuhtumitega määritud erakonnad.

Oleme jõudnud olukorda, kus Eestis kehtib sisuliselt ühe Brüsseli liberaalse erakonna ainuvõim. Just Euroopa-ülene erakond ALDE, kuhu kuuluvad nii Keskerakond kui ka Reformierakond, nõudis juba 2019. aastal koalitsioonivalitsuses kokku lepitud abielureferendumist loobumist.

Oleme jõudnud olukorda, kus pärast rahvuslike jõudude valitsusest tõrjumist plaanivad Keskerakond ja Reformierakond näidata rohelist tuld Euroopa Liidu migratsioonipaktile, mis võtab liikmesriikidelt õiguse otsustada ise oma immigratsioonipoliitika üle.

Oleme jõudnud olukorda, kus Brüsselile meeldimise nimel tahetakse kehtestada Eestis poliitilist tsensuuri – uue valitsuse kavandatav vihakõneseadus on vahend, millega suukorvistatakse Euroopas rahvuslasi ja konservatiive ning teisi massiimmigratsiooni ja sooneutraalsuse ideoloogiaga mitte leppivaid inimesi.

Tähelepanu väärib asjaolu, et praegusesse olukorda oleme jõudnud põhiseadust järjekindlalt eirava ja päevapoliitikasse sekkuva presidendi osalusel ning heakskiidul.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kutsub üles osutama rahvusriiklust, iseseisvust ja sõnavabadust õõnestavale poliitikale kodanikuvastupanu. Kõigil, kes hoolivad meie riigist ja rahvast, on aeg koonduda eestluse kaitsele!

Kutsume oma ridadesse kõiki eestimeelseid inimesi, kelle jaoks on oluline Eesti iseseisvus ja kel on tahe rääkida kaasa meie riigi tuleviku kujundamisel. Töötame selle nimel, et tuua taas võimule rahvuslik valitsus.

Tulge meiega! Võitleme koos iseseisva Eesti eest!

EKRE volikogu
13. veebruaril 2021 Türil

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused