Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Elva inimesed EKRE rahvale — teie erakond on viimane lootus, et midagi paremaks muutuks

-
31.05.2018
EKRE kohtumine rahvaga Elvas.
© EKRE

Tugevnev Eesti Konservatiivne Rahvaerakond avab uusi osakond ja käib kohtumas erinevate Eesti piirkondade rahvaga — kolmapäeva õhtupoolikul olid rahvuskonservatiivid Elvas.

Üritusele tuli kokku umbes poolsada inimest ja tegu polnud mitte erakonna-sisese üritusega, vaid toimus kohtumine rahvaga. EKRE esimees Mart Helme rääkis poliitilisest olukorrast riigis, tutvustas erakonna plaane valimistele minekuks ja vastas arvukatele küsimustele. Vastamist tuli tal jätkata ka Elva kultuurikeskuse koridoris ja trepil, kuna ürituseks varutud aeg saalis sai otsa.

“Meiega tuli rohkem inimesi kohtuma kui neid oli näha peaminister Ratase kohtumistel,” märkis Mart Helme.

Inimesed kirjeldasid, kuidas nad on pannud munad ühte korvi ja leidnud, et valik on EKRE — nende sõnul on EKRE ainuke lootus, et veel midagi muutub paremaks. Seetõttu on EKRE-l tohutu vastutus oma toetajate ees, leiavad erakonna liikmed ja liidrid.

Koosolekust võtsid veel osa ka Jõgeva- ja Tartumaa ringkonna juht Raivo Põldaru, kes samuti vastas küsimustele töö kohta Riigikogus, samuti ka Elva osakonna juht Aivar Õun ning Nõo osakonna juht Kristjan Kirsimäe, kes andsid ülevaate oma tööst.

EKRE avas hiljuti Pärnumaa ringkonna osakonna Läänerannal ning nädalavahetusel käidi oma telkidega välja mitmetel kevadüritustel.