ERR tõestas Poola valimisi kajastades taas oma vasakliberaalset poliitilist kallutatust

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
ERR kannab ajakirjanduse halbu tavasid.

Sotsiaalmeedias väljendavad paljud konservatiivse maailmavaatega inimesed muret selle üle, kuidas Eesti rahvusringhääling on muutunud ideoloogiliseks tööriistaks ja seda näiteks Poola valimiste taustal.

Uued Uudised vahendavad populaarse poliitikavaatleja Harri Kingo arvamuse.

“Mind hämmastas ETV Aktuaalse Kaamera selge kallutatus Poola valimiste kajastamisel ja toimetuse suur kaasaelamine opositsioonile, samas valimised enneolematu eduga võitnud Õiguse ja Õigluse kõikvõimalik mahategemine ja neile kaotuse soovimine.

Õiguse ja Õigluse võimaliku võidu korral räägiti ajakirjanduse algavast represseerimisest, ohust demokraatiale jms. hädadest, mis kõik pidid Poolat tabama. Muretseti üksnes opositsiooni pärast ja sõna said enne valimisi tehtud videolõikudes vaid opositsiooni toetajad. Soov, et valitsuspartei saaks kaotuse, jooksis läbi kõikide Poolat puudutavate uudiste.

Selline Poola valimiste kajastamine pole objektiivsust ja tasakaalustatust taotlevale meediale kohane käitumine. Et ERR on vildak ja teostab ideoloogilist propagandat, see sai Poola valimiste kajastamise läbi väga selge kinnituse.

Poola valimiste tulemused – Poola rahva tahe – on tänaseks teada. Selle valgel paistab AK tegevus valimiste kajastamisel eriti nadi ja valelik.”

Kommentaarid

2 commentsOn ERR tõestas Poola valimisi kajastades taas oma vasakliberaalset poliitilist kallutatust

  • Avatar

    Kui ERR Nõukogu esimees on R Veidemann ja liikmed on V Ladõnskaja,J Ossinovski, V Randpere ja M Tuus siis mida muud on sealt oodata??

  • Avatar

    Jagan seda arvamust’ just ootasin tänahommikust teadet , kas tõesti ei saa eERR juhtkondvälja vahetada , ikka väga greenis on see toimkond seal

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused