Esmaspäeva hommik tõi inimesed Toompeale Jüri Ratase valitsusele toetust avaldama

Eesti,
©UU
Just nii arvasid meeleavaldajad.

Esmaspäeval enne üheksat kogunesid Toompeale Riigikogu ette inimesed, kes avaldasid toetust praegusele valitsusele.

Kohale olid tulnud meeleavaldajad, kes kandsid riigilippe ning valitsust ja peaministrit toetavaid plakateid. Nende juurest käis läbi ka valitsusjuht Jüri Ratas, kes tänas toetajaid ja rääkis valitsuse tööst, mis on olnud suhteliselt edukas.

Toetusmeeleavaldus jäi tõenäoliselt oodatust väiksemaks, sest opositsiooni sisemise saamatuse tõttu nihkus umbusaldusavaldus reedele – toimunuks see täna, nagu algselt välja oli kuulutatud, tulnuks ka rahvast rohkem kokku. Energiat hoitakse pigem järgmisteks, päevakohasemateks sündmusteks.

Kuigi meedia üritab toetust koalitsioonivalitsusele väiksena näidata, on sellel väga tugev toetajaskond olemas, ja need on südamega inimesed, mitte neljapäeviti Stenbocki maja ees patseerivad tühisüdamed.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused