Ettevõtja Kaja Kallase ettepanekust: ei tea, kas nutta või naerda, häbi on

Eesti,
©Uued Uudised
Elektriliinid

Valitsusjuht Kaja Kallas (Reformierakond) sai eile hakkama järjekordse lapsusega, mis seekord tõstis tagajalgadele ettevõtjad.

Kallas lausus riigikogu infotunnis sirge näoga, et energiasäästuks võib olla mõistlik, kui suured energiamahukad ettevõtted teatud juhtudel mõneks ajaks end kinni panevad. Selleks, et kõik teised saaksid odavamat elektrit.

Kui ma seda kuulsin, ei teadnud, kas naerda või nutta, häbi hakkas, ütles trikotaažkangatootja Qualitexi juhatuse liige Raino Erlich „Ringvaates“.

„Me oleme jõudnud sinna, et meil ei ole aega arutada, kuidas ühte või teist asja teha. Me peame tegutsema. Kui teeme praegu mingid otsused ja näeme, et need pole õiged, siis on meil võimalus seda parandada, aga kui ootame edasi ja arutame, siis see viib väga negatiivsete tulemusteni tervele meie majandusele,“ rääkis Erlich, kes on üks järjekordne paljudest ettevõtjatest, kes on valitsuse suhtes kriitiline.

Trikotaažkangatootja juhatuse liikme sõnul poleks selline lahendus ülepea võimalikki.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused