Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ettevõtja: “Kaja Kallase valitsus on näidanud koroonapandeemiaga võitlemisel üles erakordset diletantlikust”

-
19.06.2021
KAJA KALLAS

Rahulolematus Kaja Kallase valitsuse vastu kasvab iga päevaga. Ettevõtja Gunnar Kobin kirjutab Eesti Päevalehes, et : PR-kampaania ja Marek Seeri lai naeratus viiruse uut lainet ära ei hoia – Kaja Kallase valitsus sellest aga aru ei saa.

„Kaja Kallase valitsus on näidanud koroonapandeemiaga võitlemisel üles erakordset diletantlikust ja soovimatust oma tööd teha. Täna on nad järjekordse suure vea tegemisele väga lähedal,“ kirjutab ettevõtja.

„Kui peamister ametisse asus oli tema esimene mure see, et restoranide lahtioleku ajad on liiga lühikesed. Samal ajal rääkisid reovee uuringud sellest, et viirus on kasvutrendis. Valitsus viivitas piirangute kehtestamisega nädalaid ja tulemuseks oli Eesti jõudmine nakatumise suhtarvult maailma esimeseks. Selle vea hind on mõõdetav sadades eludes, mis oleksid võinud olla säästetud, kui valitsus oleks teinud seda, milleks nad ametisse määrati,“ on Kobin kriitiline, lisades, et järgnes kapitaalne segadus vaktsineerimisega.

Kobin kirjutab, et täna oleme viiruse kolmanda laine ootel, kuid Kaja Kallase valitsus ei näe seda. Selle vea hind on lisaks tulevikus kaotatavatele inimeludele meie kõigi laste kolmas järjestikune raisku läinud kooliaasta.

Kaja Kallase valitsuse vastu on safgenenud protestiaktsioonid, sel nädalal üritati Kallasele ka umbusaldust avaldada, samuti on tema juhtiava erakonna populaarsus reitingutes kivina langemas.