Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ettevõtja kritiseerib teravalt sundvaktsineerimist: kas varsti hakatakse kohustusliku süsti eest ka raha küsima?

-
24.08.2021
Koroonapropa

Riigipoolne ebanormaalne surve ja ühiskonnas loodav kuvand nende suunas, kes erinevatel isiklikel põhjustel ei nõustu vaktsineerima, paneb üha enam inimesi kõhedalt küsima, kas kogu inimkond tahetakse muuta vaktsiinisōltlasteks.

Üha enam kostub kahtlusi ka selles osas, et kui vaktsiinid muutuvad iga-aastaselt regulaarseks – räägitakse juba kolmandast doosist, aga siis tulevad edasi, neljas, viies, kuues…, – siis ühel hetkel tehakse need tasuliseks ja mis siis saab.

Rakvere AQVA spaahotelli tegevjuht Roman Kusma kirjutab sotsiaalmeedias, et kui tegu oleks ühe vaktsiinisüstiga, mis kaitseks sind kogu järgneva elu, nagu näiteks on seda tuberkuloosi vaktsiin, siis ilmselt poleks enamikel selles osas küsimusi, aga antud juhul, kui koroonavastast vaktsiini peab hakkama süstima mitu korda aastas, siis tekib tuhandetel inimestel, ka neil, kes tänaseks vaktsineeritud on, tahtmata küsimus, et kas me peamegi nüüd elu lõpuni hakkama ennast koroona vastu vaktsineerima.

Spordimehena on tal kahtlus, et vaktsiin, kui seda inimestele järjepidevalt sisse süstida, nōrgestab pikas perspektiivis meie immuunsüsteemi.

„Pole välistatud stsenaarium, kus mōne aasta pärast öeldakse, et nüüd aitab tasuta vaktsiinidest. Alates järgmisest kuust maksab “kaitsesüst” 100 eurot ja et sa koroona vastu kindlalt kaitstud oleksid, peab iga aasta tegema kolm vōi neli süsti,“ arutleb ta.

Samas haigestub üha rohkem vaktsineerituid inimesi üle kogu maailma koroonasse, kuna praegused vaktsiinid on delta tüve vastu suhteliselt jõuetud.

Lõpuks võib su oma immuunsüsteem olla vaktsiinidega nii ära nōrgestatud, et ta ei suudagi võidelda, ei koroona, ega muude haigustega.

Siis ei jäägi sul midagi muud üle, kui maksta hingehinda selle eest, et elus püsida.

Mõneti meenutab see narkoäri, kui alguses meelitatakse inimene nõela otsa soodustustega ja pärast kui enam muud võimalust ei ole hakkad maksma.

Roman Kusma hinnangul on praegune pandeemia pigem hirmukülvamise ja valetamise pandeemia. Ta pole vastu sellele, et vaktsineerimine on vabatahtlik, kuid kindlasti ei poolda ta, nagu paljud teised, sellist survestamist, mida saadavad ka kõiksugused piirangud, kus vaktsineerimata inimesed tahetakse ühiskondlikust elust välja lülitada, rääkimata tagakiusamisest koolides ja töökohtadel.