Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eurodelirium sotsliberalis stenbockulas aberratio

-
11.02.2024
Gerli Tali foto

Vahel on tunne, et me elame mingisuguses moraali ja seaduslikkuse mõttes pahupidi pööratud maailmas, sest meie „liberaalne“ õigusruum on ülisalliv kurjategijate ja kriminaalselt sallimatu nende ohvrite suhtes. Nii jalutavadki meie tänavatel soodusrežiimi nautivad või hoopis hea käitumise eest vabaks lastud pedofiilid, sadistid, mõrtsukad, inimsööjad ja riigireeturid.

EPL teatab: „Deliiriumi diagnoos vabastas roimari vahi alt, kuid mitte mõrvasüüdistusest“. Huvitav, kas ülalmainitud diagnoos vabastas ka kaabaka poolt tapetud inimese surmast? Vabastas manalast, toonelast, põrgust, paradiisist ja saatis maa peale tagasi, sügavalt armastatud ühiskonna ja pere juurde?

„Kaks aastat tagasi deliiriumiseisundis oma joomakaaslase teda silma pussitades tapnud Fjodor Kogutjuk pääses mõni kuu pärast roima koju. Sel nädalal hakati kohtus arutama võigast mõrvasüüdistust,“ vahendab EPL.

Ah et võikas mõrvas süüdistatud isik oli lastud rahulike kaitsetute elanike sekka vabaks, kuna ta oli lisaks kõigele veel ka deliiriumis?

Politsei ei lase ju isegi suhteliselt kerge promilliga autojuhil sõita edasi, et ta ei vigastaks ja ei sõidaks surnuks teisi inimesi. Miks aga lastakse nendesamade inimeste sekka julm ärapööranud inimelu võtnud sadist?