Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Europarlamendi kandidaatidel on käsil tihe debatiaeg

-
15.05.2024
Debatt Tallinna Reaalkoolis

Rahvuskonservatiividest kandidaadid Euroopa Parlamendi valimistel käivad aktiivselt debattidel ja rahvakohtumistel. Lisaks tele- ja raadiodebattidele korraldatakse kohtumisi ka kohalikes rahvamajades ja koolides.

Näiteks EKRE esimees ja valimiste esinumber EKRE nimekirjas Martin Helme osales eile Tallinna Reaalkoolis peetud debatil, kus tema sõnum noortele oli: kliimakriisi ei ole ja selle pärast ei ole vaja teil muretseda; oma elust tuleb rõõmu tunda ning mitte lasta ära võtta oma vabadusi ja raha kliimakriisi hüsteeria õhutajate poolt.

Enne seda eelneval nädalalõpul kohtus Helme rahvaga ka Tartus ja Elvas. Viimases osalesid ka esikolmikusse kuuluvad kandidaadid Anti Poolamets ja Helle-Moonika Helme.

Juba homme (16. mail kell 15) osaleb Martin Helme Postimehe debatil Pärnu keskraamatukogus, kus samuti on teemaks rohepööre.

Avalikke debatte on palju ning osalemine tihe ka teiste EKRE kandidaatide poolt. Näiteks Rain Epler käis eile ERR-i „Valimisstuudios“, Jaak Madison aga on osalenud nii Maalehe kui ka Hiiumaa kohaliku lehe korraldatud arutelul.