Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

FOTOD: Reformierakonna noorliige lehvitab ühismeedias georgi lindikeste, nõukogude sümboolika ja relvadega

-
17.09.2019
Reformierakondlane Oscar Siff
© kuvatõmmis

Näib, et Reformierakonna vasak käsi ei tea, mida parem käsi teeb: kui ühelt poolt taunivad oravad mõne EKRE-meelse noore poolt sotsiaalmeediasse ülesriputatud pilte, siis teiselt poolt võtavad nad enda ridadesse tüüpe, kes edastavad oluliselt hullemaid märke, propageerides näiteks Putini režiimi ning ülistades 9. maid võidupühana.

Alles äsja avaldas Riigikogu riigikaitse komisjoni liige Kalle Laanet (Reformierakond), et lähtuvalt telesaates „Pealtnägija“ näidatust on alust väita, et EKRE noorteorganisatsiooni Sinine Äratus kutsub noori anarhiale, õhutab rahvuste vahelist vaenu ning võtab riigikaitset kui noortekamba lustlikku ajaveetmist relvade seltsis.

Samas on reformierakond enda ridadesse võtnud näiteks Oscar Siff’i (sündinud 1996), kelle Facebooki profiil on pehmelt öeldes kummaline.

Isik märgib enda töökohaks Reformierakonna, kuid see info pole kinnitust leidnud, küll aga on ta astunud 10. detsembril 2018. aastal Reformierakonna ridadesse ning poseerib mitmel pildil nii erakonna esimehe Kaja Kallasega kui ka teiste oravapartei juhtpoliitikutega.

Märkimisväärsem on aga see, et enne Reformierakonnaga liitumist olid noorhärra postitused hoopis teisest ooperist. Kui viimati olid tema profiilipildi raamideks Reformierakonna logod, tühjad südamed jms, siis enne 2018. aasta detsembrit oli seal näiteks georgi lindike.

Juhime Kalle Laaneti ja teiste tähelepanu asjaolule, et noormees poseerib seal muuhulgas ka relvadega. Aga see pole veel kõik – paremat tulevikku lubava Reformierakonna liige soovib sünnipäevaõnne isakesele Putinile, rõõmustab 9. mail „võidupüha“ puhul ja levitab üldse nõukogude võimu kui repressiivse võõrvõimu ja -ideoloogia sümboleid.

UU