GALERII: Tartus tähistas tuhatkond inimest tõrvikurongkäiguga Tartu rahu 100. aastapäeva

Eesti,
- Updated
©UU

Täna tähistas Tartus tuhatkond inimesed Tartu rahu 100. aastapäeva tõrvikuringkäiguga.
Tõrvikurongkäiguga avaldati austust Vabadussõja kangelastele, kelle ohverduseta ei oleks rahu olnud võimalik. Ühtlasi kinnitati tõrvikurongkäiguga, et Setumaad ja Ingerit ei ole unustatud.

Jaan Poska gümnaasiumi juures pidas kõne EKRE aseesimees, Euroopa Parlamendi parlamendi liige Jaak Madison. Hiljem Raekoja astusid kõnedega üles siseminister Mart Helme, rahandusminister Martin Helme, Riigikogu spiiker Henn Põlluaas ja vabadusvõitleja Mart Niklus, Riigikogu liikmed Jaak Valge, Paul Puustusmaa jt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Korraldajad olid Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, noorteühendus Sinine Äratus, Tartu Rahu Põlistamise Selts ja Vabaduspartei – Põllumeeste Kogu.

Kommentaarid

2 commentsOn GALERII: Tartus tähistas tuhatkond inimest tõrvikurongkäiguga Tartu rahu 100. aastapäeva

  • Avatar

    Sümptomaatiline on, et ei (03.02.2020) Postimees ega Tartu Postimees ei maini rongkäiku poole sõnagagi, piltidest rääkimata. Teised selle päeva sündmused on küll mõlemas räägitud-näidatud.

  • Avatar

    Kohapealt: kui me möödusine Vanemuise teatrist, siis teiselt korruselt lehvitas isik, kes oli väga sarnane Indrek Saarele. Isiku samasust ei saa kinnitada – vahemaa oli liiga suur.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused