Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Galerii! LGBT geiparaadide valguses – kas päitsed, koonud, vähimagi erootikata paljas ihu ja muu selline ongi nende arvates normaalsus?

-
30.07.2018
LGBT “normaalsus”.
© Reuters/Scanpiv

Möödunud nädalal lahvatas skandaal EKRE liikme Mart Saarso arvamuse ümber, et ega need LGBT inimesed väga “teravad pliiatsid” ole, kui väljenduda piltlikult ja leebelt.

Kriitika peale tõid Uued Uudised välja need kümned väidetavad “vaimse soo” variandid mehe ja naise vahel, mille segi läinud LGBT maailm on endale loonud. Muide, sellistele lollustele üritatakse ka teaduslikku tausta taha saada, ja Läänes, kus ülikoolid on ammugi vasakliberaalide kontrolli all, selliseid tellimustöid ka tehakse.

Seda, kui põrunud on kogu see ideoloogiliselt nunnutavate vähemuste maailm, näitavad eredalt geiparaadid – päitsetega nahkrihmastatud mehed, kellel ainult genitaalid kaetud, loomadeks muudetud inimesed, paljastatav ihu, mis pole vähemalgi määral esteetiline või erootiline, seksuaalse alandamise fantaasiad jne – see on ülim haige mõttelaadi väljendus!

Eriti kuritegelik on see, et sellistele sabatitele võetakse kaasa lapsi, ja sageli lausa propageeritakse kasvava põlvkonna toomist perverssuste keskele. Kujutage aga ette, kui kogu sellel palaganil homoseksuaalne taust ära võtta – siis karjuksid needsamad inimesed, et laps on tohi paljast rinnanibu ega turritavaid genitaale näha. Homoparaadil aga on kõik lubatud.

Geiagenda ehk gaystapo on kogu Lääne ühiskonna enda repressiivse võimu alla võtnud, sealhulgas nii riigivõimu (Eestis Ossinovski, Tsahkna, Rõivas jt) kui ka ettevõtjad (Swedbank Aadu Lukase sihasutuse ja SAPTK juhtumi varal), aga tahaks tõesti näha ettevõtjat või riigiasutuse juhti, kelle meeldiks, kui tema pühapäeval päitsetes lesbivankrit vedanud poolpaljas töötaja läheks esmaspäeval firma äripartneriga miljonitehingut sõlmima või võtaks vastu välisdelegatsiooni. Aga mine sa tea, ehk polegi tal midagi selle vastu, maailm on ju nii pöördes, et miski ei üllata…

Uued Uudised avaldavad galerii, mis paneb ilmselt iga inimese mõtlema, kas tegu pole siiski mitte vaimse puudega?