Harku vallas on rahvuskonservatiivide esinumber kogenud kommunaalpoliitik

Eesti,
- Updated

Kohalike omavalitsuste valimistel on Harku vallas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) nimekirja esinumber Jaanus Härms. Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) nimekirjas Harjumaa Harku vallavolikokku valitud Härms lahkus sel nädalal IRL-ist, kohalike omavalitsuste valimistel kandideerib ta EKRE nimekirja esinumbrina.

“Kaks valimistsüklit olen osalenud IRL-i nimekirjas, kuid täna tunnen, et ei saa enam kuuluda erakonda, mis on rahvuskonservatiivsetest väärtustest loobunud,” ütles Härms. “Kuna tänasel päeval esindab rahvuslik-konservatiivset maailmavaadet Eestis ainult EKRE, siis olen otsustanud erakonnaga liituda ning panustada läbi selle oma kogukonna arengusse. Seisan muu hulgas ka selle eest, et minu kodukohas oleks kaitstud rahvuslikud väärtused, mida riigi tasandil on järjepanu tagaplaanile surutud.”

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused