Helme lubab alustada tormilist presidendikampaaniat

Eesti,
- Updated
Mart Helme
©UU
Mart Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) presidendikandidaat, erakonna esimees Mart Helme sõnul alustab ta nädala pärast tormilist kampaaniat.

Helme ütles BNS-ile, et tema kampaania on käinud juba kevadest saadik, kuid nädalal pärast alustab ta “tormilist kampaaniat”. Helme kavatseb keskenduda inimestega suhtlemisele. “Kui teised tegid seda suvel, siis mina teen sügisel,” ütles Helme. “Tibusid loetakse ikka sügisel.”

Helme sõnul on EKRE-l plaanis lisaks inimestega suhtlemisele kavas korraldada ka avalikke üritusi, kuid ta ei soovinud täpsustada, milliseid nimelt. “Mina oma kampaaniaplaani teile küll laiali ei laota,” ütles ta.

EKRE esimees sõnas, et praeguseks on tal koos “arvestatav osa” valimiskogus presidendikandidaadi ülesseadmiseks vajalikest häältest. Vähemalt 21 valimiskogu liikmel on õigus esitada täiendavaid kandidaate.

Riigikogu saadikud ei suutnud teisipäeval kolmes voorus valida Eestile uut presidenti ning nüüd läheb järg valijameeste kätte.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused