Henn Põlluaas lükkab ümber meedias levitatud vale: riigikogul pole kavas saadikutele nõunikke palgata

Eesti,
- Updated
©UU
Henn Põlluaas

Riigikogu esimees Henn Põlluaas kinnitab, et vastupidiselt mitmes meediakanalis väidetule ei ole riigikogul kavas palgata rahvasaadikutele nõunikke.

“Mitu ajakirjandusväljaannet on levitanud ekslikku informatsiooni, nagu oleksin ma teinud ettepaneku palgata riigikogu liikmetele assistendid või nõunikud. Kinnitan, et sellist ettepanekut pole ma teinud ning seda ei ole arutanud ka Riigikogu juhatus ega vanematekogu,“ ütles Põlluaas.

“Arvamust saadikutele nõunike palkamise kohta küsisid minult hiljutises intervjuus ERR-i ajakirjanik Toomas Sildam ja Aktuaalne Kaamera. Avaldasin isiklikku arvamust, et ehkki olen olnud nõunike palkamise vastu, võiks see teatud tingimustel riigikogu töö kvaliteeti tõsta. Väide, nagu oleks tegu „Põlluaasa ettepanekuga“, on ajakirjanduslik väljamõeldis. Rõhutan, et assistentide palkamise küsimust ei ole mul kavas tõstatada.“

UU

 

Kommentaarid

One commentOn Henn Põlluaas lükkab ümber meedias levitatud vale: riigikogul pole kavas saadikutele nõunikke palgata

  • Avatar

    Arvan samuti,et kui on valetatud siis andke kohtusse,ilmselt leiaks tark jurist ka §? Taoline tühi jahumine jätab narri mulje.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused