Henn Põlluaas osaleb Jõhvi lennunduskonverentsil

Eesti,
©Erakogu
Henn Põlluaas oma lennumasinaga

EKRE aseesimees Henn Põlluaas osaleb homme Jõhvi kontserdimajas algusega kell 11 peetaval lennunduskonverentsil. Henn Põlluaas on ka ise lennundushuviline ning Riigikogu Eesti lennunduse toetusrühma esimees. Lennunduse osatähtsuse kasvust Jõhvi linna arengus räägib Jõhvi vallavalitsuse liige Arvo Aller.

Konverentsil lausub tervitussõnad korraldaja ja Diamond Sky tegevjuht Ken Koort. Sõna saavad ka Xfly turundusjuht Toomas Uibo, Eesti lennundusklastri juht Kristo Reinsalu, EASi välisinvesteeringute arendusjuht Raido Lember jpt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Veidi vähem kui aasta tagasi Ruhnu saarel toimunud lennundusseminaril tõi Soome Erapilootide assotsiatsiooni juht Timo Hyvönen hea võrdluse ning esitas samas küsimuse: „Meil on 49 NHLi mängijat, 76 000 registreeritud liiget hokiklubides ja 200 000 harrastajat, kes mängivad hokit. Teil on 66 erapilooti, meil 10 korda rohkem. Te peate looma kriitilise massi kõigist lennuhuvilistest.“
Kui paar aastat tagasi olid Eesti Õhuvägi 100 pidustused, siis looklesid Ämarisse viie kilomeetri pikkused ummikud. Seega huvi lennata ja kriitiline mass on meil justkui olemas.

Konverentsil arutatakse, kuidas meelitada tuhandeid erapiloote Eestisse lendama. Kas leida unikaalsed ärimudelid mis teenindavad meie ettevõtlust või disainida hoopis lenduriprillid peas turismipaketid „Teil on mitukümmend lennuvälja, kuhu oleks võimalik turistidel lennata,“ mainis Timo Hyvönen aasta tagasi.
Juba ammu pole lennundus midagi kosmilist ega jõukama rahva hobi. Merenduse inimesed teavad, kui kiiresti on korda tehtud meie väikesadamad. Miks peaks lennundusega teistmoodi minema? Eestist on võimalik 1000 kilomeetri raadiuses lennata 1500 lennujaama, sh enamuse neid lende saab teha justnimelt väikelennukiga ning juba varsti ka elektrilennukitega.
Kõik, mis varem tundus ulme või fantastika, on meie homne päev.

Kuidas Eestist saab lennundusriik ning milline on lendamise tulevik, räägitakse homme Jõhvis vastaval konverentsil, millest tehakse ka ZOOMi vahendusel ülekanne.

Konverentsile järgneb laupäeval Jõhvis lennunduspäev.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused