Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Hinnad aina kerkivad, reformarite juhitav riik aga põgeneb oma inimeste eest

-
02.09.2022
Selline tuleb eesseisev talv.
© UU

Eesti elu muutub üha halenaljakamaks, kõrvuti elektri- ja gaasihinna tõusudega tõstab oma tasusid ka Eesti Energia ja samas kaob riik maalt.

Nii tulevad tarbijatele uudised hinnatõusudest.

N.R. Energy OÜ teavitas Tapa vallavalitsust, et alates 3. septembrist kehtib Tapa kaugküttepiirkonnas uus soojuse müügihind, kirjutab Virumaa Teataja.

Kui 1. septembrist kerkib Eesti Gaasi maagaasi paindliku paketi hind koduklientidele endiselt 1,5 eurolt kuupmeetri kohta 2,65 euroni, siis 1. oktoobrist tõuseb hind koguni 4,10 euroni, vahendab Postimees.

Vähem kui kahe kuuga kallineb toasoe Eesti Gaasi klientidele seega 2,7 korda. Aastavõrdluses on hind juba ligikaudu kaheksa korda kallim.

Eesti Energia ajab elektrihinnaga kasumi aina suuremaks, kuid teeb veel rahva lisanöörimist.

Konkurentsiamet kinnitas Elektrilevi võrguteenuse hinna 2-protsendise tõusu alates 1. detsembrist, ettevõtte sõnul on võrgutasu muudatus vajalik, et katta kaoelektri ostmisega kaasnevaid kulusid,” kirjutab Postimees.

Samas teatab ERR: “Omniva sulgeb sügisel üle 70 postiasutuse. Esimeseks novembriks jääb 256 postkontorist ja postipunktist alles 182. Kokku hoitakse ligi miljon eurot.”

Reformierakonna valitsemine tähendab laostumist.

Uued Uudised