Humorist Nikolai Degtjarenko: Anton Vaino saadab Kadri Simsoni Euroopa Komisjoni Nord Stream 2-t kaitsma

Eesti,
©Scanpix
Nikolai Degtjarenko tundub olevat rohkem Vene krimiseriaalis kui poliitikas.

Naljapoliitik Nikolai Degtjarenko on Postimehe arvamusloos üles keerutanud hunniku ülinaiivseid ja padurumalaid seiku, mis paneb küsima – kas Maardu linnavolinik üldse jagab midagi Eesti poliitikast või elab ta mingis Ust-Luganskis?

Kogu jutt on üles ehitatud poliitiku enda luuludele, kes ei tundu teadvat mitte millestki, mis Eesti poliitikas toimub – tulemuseks on David Icke`i väärt rumalus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Võib küll väita, et Jüri Ratas on kaotanud vene valija usalduse, kuid öelda, et ta on kaotanud kogu Euroopa austuse, võib vaid vilets poliitik. Ja muidugi alustab Degtjarenko kogu ülejäänud paskvilli EKRE pärispattude loeteluga, alates ministri väidetava naisepeksmisest ja lõpetades läbinämmutatud EKRE-vastase poliitloitsuga “Kui on must, näita ust!”.

Degtjarenkole tundub, et Ratase peaministriametit ohustavat Mart Helme: “Mina arvan, et EKRE valmistab ette lööki Jüri Ratase pihta, lootuses ta peaministri kohal asendada. /…/ Mart Helme asub reitingutes juba ise teisel positsioonil, mis tähendab, et tal on ka võimalus intrigeerida end peaministriks.”

Vene poliitik ei tundu teadvat, et küsitlusfirma Turu-uuringute AS augustis tehtud uuring näitab – Keskerakonna esimees Jüri Ratas ja Reformierakonna juht Kaja Kallas rebivad peaministri kohale Eesti kodanike eelistustes endiselt enam-vähem võrdselt – Ratast eelistab peaministrina näha 32 protsenti valimisealisi vastanuid, Kallast tahaks aga sel kohal näha 30 protsenti küsitletuid. Kus on siin Mart Helme teine positsioon? Ka erakond on selle küsitluse järgi hoopis kolmandal kohal.

Õnnetu poliitik ei näi aru saavat, et mistahes variantides pole Mart Helme saamine peaministriks praeguse Riigikogu koosseisu korral reaalne.

Edasi väidab Degtjarenko, et Elmar Vaheri vallandamine olevat kasulik neile, mis on seotud narkokaubanduse ja rahapesuga. Kumba siis on alles kolm kuud võimu juures olnud Helmed, kes on ise suurimad rahapesu detailide avalikustamise nõudjad? Martin Helme saatis teatavasti kohe ministriks saades oma haldusala ametkondadele laiali nõude täpsustada, mida nad tegid rahapesu ärahoidmiseks.

Degtjarenko ajab Helme kaela Vaheri plagiaadiskandaali, märkamata, et plagiaadikütid on hoopis teised ja et siseminister ei kasutanud plagiaadikahtlustust Vaherist vabanemiseks ära. Edasi läheb asi päris segaseks: Mart Helmet olevat keegi ära kasutanud, mängides tema kahtlustustele ja ambitsioonidele, too aga olevat ettevaatliku diplomaadina katsunud järele lubatu piire ja kasutanud selleks ära “noore poliitiku Martin Helme kogenematust”. Vandenõuteoreetik ei tea isegi Martin Helme poliitilist karjääri alates Eesti Rahvuslikust Liikumisest.

Vähimagi argumentatsiooniga räägib Degtjarenko majanduse allakäigust, viitab Kremli-meelse Yana Toomi, aga ka Mihhail Korbi ja Mihhail Kõlvarti muredele, väidab samas, et Jüri Ratas võib kaotada Kremli usalduse ning siis tuleb eriline “uudis” – Moskva olevat huvitatud Kadri Simsoni määramisest transpordi või energeetika volinikuks, et sest kaalul olevat Nord Stream 2. Lisaks toob ta mängu Putini administratsiooni juhi Anton Vaino, kes kasutavat ära oma sidemed Eestis. Teadagi siis kellega.

Selle peale jääb Uutel Uudistel vaid soovitada: “Коля, не пей больше водки!”

One commentOn Humorist Nikolai Degtjarenko: Anton Vaino saadab Kadri Simsoni Euroopa Komisjoni Nord Stream 2-t kaitsma

  • Avatar
    Leo Viller

    Väga naljakas lugu. Veel veidi aega tagasi kommis see venelast mängiv libakoroshenko suurepärases eesti keeles ilma kirjavigadeta. Kui avaldati arvamust, et ega ta vist venelane ei olegi, on tema eesti keele oskus peaaegu täiesti ära kadunud

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused