Inimõiguste Keskuse tahtmatu paljastus: rändepakti aluseks olev New Yorgi deklaratsioon räägib riikide kohustustest

Eesti,
©ZUMAPRESS.com
Rändepakti ilmselge eesmärk on liikvele läinud inimesed jõukamatesse riikidesse laiali paigutada.

Eestlastel on mitmeid vanasõnu ja kõnekäände sellest, kuidas valel on lühikesed jalad ning tõde tõuseb ja vale vaob.

Vasakpoolse valitsuse ja sealhulgas sotside ühe vale paljastab ei keegi muu, kui nende liitlane ja riigilt toetust saav globalismi ja multikultuursuspropaganda tööriist Inimõiguste Keskus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nimelt on nende kodulehel uudis 19. septembrist 2016: “Võeti vastu ajalooline New Yorgi deklaratsioon”. Seal kirjutatakse: “Täna, 19. septembril 2016 võeti New Yorgis toimunud pagulas- ja rändekonverentsil vastu ajalooline New Yorgi deklaratsioon. Sellega võtavad riigid endale kohustuse… (toimetuse rõhutus).

Teiste punktide seas leiab: “Alustada läbirääkimisi, mis viivad 2018. aastal rahvusvahelise konverentsi ja ülemaailmse kokkuleppeni turvalise ja korrapärase rände osas. Kokkulepe tähendab, et rännet korraldatakse esmakordselt ülemaailmselt ühiste põhimõtete ja lähenemiste alusel.” Lahti seletatult – kõik, kes kohale lähevad, hakkavadki rändeleppejärgselt tegutsema.

“Saavutada võrdsem koormuse ja vastutuse jagunemine maailma pagulaste vastuvõtmise ja toetamise osas võttes vastu ülemaailmne kokkulepe pagulaste kohta 2018. aastal.” Taas – me võtame kohustuse “koormuse jaotamiseks”.

“Eestit esindasid New Yorgis Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves ja välisminister Jürgen Ligi.” Viimane üritab tõestada, et oli puu otsas, kui pauk käis.

Ilmselgelt on kõik rändepakti ümber toimuv kohustuslik, mida selle läbisurujad ja eesti rahva hukutajad üritavad peita kõlavate sõnade taha “mittesidususest”!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused