Iraaklane vägistas Tallinnas — kas moslemite rünnakud naiste vastu hakkavad ka siin pihta?

Eesti,
Miiting pagulaste vastu
©AFP Photo/ Scanpix
Miiting pagulaste vastu.

Lääne-Euroopas on naiste turvalisus islamiimmigrantide tõttu täiesti kadunud ja tundub, et osa sellest multikultuursest “õnnistusest” on kohal ka Tallinnas.

Põhja prefektuuri seksuaalkuritegude grupi uurijad pidasid laupäeval kinni 35-aastase Iraagi kodaniku, keda kahtlustavad 23-aastase Soome kodanikust naise vägistamises Tallinnas. Esmaspäeval võeti mees kohtu loal ja Põhja ringkonnaprokuratuuri taotlusel vahi alla, teatas Põhja prefektuuri pressiesindaja BNS-ile.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Politsei seni kogutud teabe järgi kahtlustatakse meest selles, et 14. aprilli varahommikustel tundidel pani ta Raua tänava ristmiku lähistel toime seksuaalkuriteo. Kuriteo ohver ei vajanud arstiabi. Kahtlustatav on Iraagi kodanik, kes viibib Eestis elamisloa alusel.

Põhja prefektuuri seksuaalkuritegude grupi juht Reimo Raiveti sõnul on tegemist erandliku juhtumiga. „Asusime koheselt olemasoleva info pinnalt võimalikku teo toimepanijat tuvastama. Ööl vastu pühapäeva pidasime mehe Tallinnas asuvas lõbustusasutuses kinni. Mehe tuvastamisel ja kinni pidamisel oli meile suureks abiks turvafirma töötaja,“ sõnas eeluurimist juhtiv Raivet.

“Tänaval toimepandud vägistamisi, kus ohver ja teo toimepanija on omavahel võõrad, tuleb ette väga harva. Meie jaoks on oluline, et igast seksuaalkuriteost või seksuaalse eesmärgiga ründest teavitataks alati politseid. Nii saame infot kontrollida, kiiresti reageerida ja koheselt asuda võimalikku ründajat tuvastama,“ lisas Raivet.

Juhtunu osas alustati kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis hõlmab vägistamist. Põhja ringkonnaprokuratuur taotles mehe vahistamist ning eile kohus selle ka rahuldas.

Eesti riiklik ideoloogia on pikka aega viidanud sellele, et meil olevat võõraid vähe (kuigi tänavapilt väidab vastupidist) ning EKRE ajavat hirmutamistaktikat, millel polevat reaalsust taga — ja nüüd on ta kohal. Kuigi ohver oli soomlanna, on suures ohus ka kõik Eestimaa naised, seega taas — võõraid nimetusega “rapefugees” pole siia vaja!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused